showa
0

Wysokiej jakości rękawice dla pracowników służb porządkowych

Pracownicy służb porządkowych wiele czynności wykonują ręcznie, dlatego ochrona dłoni ma dla nich krytyczne znaczenie. SHOWA produkuje szeroką gamę rękawic ochronnych przeznaczonych dla służb porządkowych, które ochronią dłonie przed źródłami zakażeń i zanieczyszczeniami, z którymi pracownicy mogą się zetknąć w swojej pracy.

Niezawodne rękawice dla pracowników służb porządkowych

Służby porządkowe bezpośrednio przyczyniają się do społecznego, gospodarczego, a nawet środowiskowego rozwoju każdego miasta. Z uwagi na ich istotną rolę w funkcjonowaniu miasta oczywista wydaje się konieczność zapewnienia im odpowiedniej ochrony rąk. Firma SHOWA jest zdecydowana o to zadbać, produkując wysokiej jakości rękawice przeznaczone dla służb porządkowych. Nasza bogata oferta rękawic doskonale sprawdzi się w takich obszarach, jak:

  • gospodarka odpadami i wtórne przetwarzanie odpadów
  • wodociągi i kanalizacja
  • wytwarzanie i dystrybucja energii
  • publiczna służba zdrowia
  • gromadzenie ścieków, usuwanie i utylizacja odpadów
  • utrzymanie dróg publicznych i kanalizacji deszczowej

Poznaj naszą ofertę rękawic ochronnych dla służb porządkowych

Nasza linia rękawic dla służb porządkowych obejmuje:

Rękawice uniwersalne

Rękawice uniwersalne SHOWA zostały zaprojektowane do ochrony przed różnymi zagrożeniami, takimi jak przecięcia, przekłucia, otarcia i rozdarcia, z którymi spotykają się służby porządkowe podczas wykonywania standardowych zadań.

Rękawice odporne na działanie substancji chemicznych

Tego rodzaju rękawice doskonale sprawdzą się w przypadku służb porządkowych w zakładach opieki zdrowotnej, oczyszczalniach ścieków, obsłudze wodociągów i kanalizacji, zakładach gospodarowania odpadami i przetwórstwa odpadów. Chronią przed działaniem drażniących i szkodliwych środków chemicznych używanych w tych miejscach.

Rękawice odporne na przecięcia

Odporne na przecięcia rękawice SHOWA przeznaczone dla służb porządkowych zapewniają ochronę przed ostrymi przedmiotami. Doskonale sprawdzą się wśród pracowników służb porządkowych zakładów opieki zdrowotnej lub służb odpowiedzialnych za utrzymanie dróg i kanalizacji deszczowej.

Rękawice ochronne do prac elektrycznych

Nasza gama rękawic ochronnych do prac elektrycznych chroni pracowników służb porządkowych przed porażeniem prądem podczas wykonywania prac przy instalacjach pod napięciem. Doskonale sprawdzą się one w zakładach energetycznych.

Już dziś zapoznaj się z ofertą rękawic dla służb porządkowych

Bez względu na to, czy zajmujesz się utrzymaniem porządku w placówkach służby zdrowia czy realizacją prac porządkowych przy drogach publicznych i kanalizacji deszczowej, ochrona dłoni ma krytyczne znaczenie. Rękawice SHOWA dla służb porządkowych powstały z myślą o takich osobach, jak Ty. Zapewniają one najwyższą ochronę, a jednocześnie nie ograniczają sprawności i są niezwykle wygodne.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś