showa
0

Wysokiej jakości rękawice do wszystkich zastosowań związanych z drukowaniem

Drukarstwo to ciekawa branża oferująca liczne możliwości rozwoju. Jednocześnie, z uwagi na stosowane środki chemiczne oraz maszyny, jest ona źródłem różnych zagrożeń dla dłoni. Linia najnowocześniejszych ochronnych rękawic drukarskich SHOWA została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu najwyższych poziomów ochrony dłoni przed tymi zagrożeniami i wyeliminowaniu tych mniej przyjemnych aspektów pracy w tej branży.

Nasza oferta wysokiej jakości niezawodnych rękawic drukarskich

Jako firma stawiająca na innowację i jakość ochrony rąk, SHOWA oferuje kompleksową gamę rękawic drukarskich, która zaspokoi wszelkie potrzeby. Posiadamy rękawice drukarskie do wszystkich zadań związanych z drukowaniem, w tym:

Rękawice odporne na działanie substancji chemicznych

Podczas korzystania z drukarskich środków chemicznych, tuszów, olejów i smarów, które mogą działać szkodliwie na skórę, bardzo ważne jest zapewnienie dłoniom odpowiedniej ochrony. Nasza gama wysokiej klasy rękawic drukarskich odpornych na działanie substancji chemicznych pozwala uniknąć bezpośredniej styczności z tymi środkami, a unikalny mankiet ogranicza ryzyko przedostania się cieczy do wnętrza rękawicy.

Rękawice odporne na przecięcia

Odporne na przecięcia rękawice drukarskie SHOWA chronią dłonie oraz palce przed skaleczeniami, głębokimi ranami ciętymi oraz innymi urazami dłoni, jakie mogą powstać podczas obsługi maszyn drukarskich. Dostępne są rękawice wzmacniane włóknem Kevlar, ze specjalnej przędzy, nylonowe, z włóknem szklanym, poliestrowe, HPPE i bawełniane.

Rękawice odporne na uderzenia i otarcia

Przecięcia i skaleczenia to nie jedyne rodzaje urazów, jakie mogą wystąpić podczas obsługi maszyn drukarskich. Mogą pojawiać się również bolesne otarcia powodowane przez nieporęczne narzędzia dociskowe stosowane podczas cięcia i drukowania. Z naszymi rękawicami drukarskimi odpornymi na uderzenia i otarcia będziesz mieć jedno zmartwienie mniej, ponieważ doskonale zabezpieczą one dłonie przed potencjalnymi otarciami.

Rękawice antywibracyjne

Długotrwałe narażenie na działanie drgań generowanych przez maszyny drukarskie i tnące może wpływać na układ nerwowy, prowadząc do wystąpienia zespołu wibracyjnego (HAVS). Nasze rękawice antywibracyjne pochłaniają większość siły uderzenia, przez co zmniejszają energię drgań przenoszonych z maszyn na dłonie użytkownika, chroniąc przed wystąpieniem zespołu wibracyjnego.

Firma SHOWA projektuje i wytwarza wiele różnych modeli drukarskich rękawic ochronnych, które gwarantują najwyższy poziom ochrony dłoni przed zagrożeniami związanymi z wykonywaniem prac drukarskich. Nasze produkty są wysoce wyspecjalizowane i mamy w ofercie rękawice drukarskie do niemal każdego zadania związanego z drukowaniem.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś