showa
0

Architektura krajobrazu

Rękawice do prac związanych z architekturą krajobrazu | Producent rękawic SHOWA

Bez względu na to, czy samodzielnie zajmujesz się ogrodem czy prowadzisz firmę zajmującą się architekturą krajobrazu, rękawice z oferty firmy SHOWA sprawdzą się doskonale.

Osoby zajmujące się architekturą krajobrazu nie boją się ubrudzić sobie rąk. Nie oznacza to jednak, że nie podejmują kroków koniecznych do zapewnienia sobie ochrony przed żywiołami. Biorąc pod uwagę możliwe urazy, takie jak przecięcia, oparzenia czy odciski, które mogą uniemożliwiać pracę, w dziedzinie architektury krajobrazu nie warto inwestować w niewłaściwe środki ochrony indywidualnej, ponieważ mogą się one przyczynić do powstania obrażeń, a w konsekwencji strat czasu pracy.

Potrzeba stosowania rękawic do prac związanych z architekturą krajobrazu

Rękawice do prac związanych z architekturą krajobrazu SHOWA można stosować w wielu branżach.

Prace związane z architekturą krajobrazu mogą być dość niebezpieczne w najmniej oczekiwany sposób. Niezależnie od tego, czy kopiesz w ziemi czy używasz różnych środków chemicznych wykorzystywanych przy utrzymaniu zieleni, ryzyko urazu i zakażenia czai się wszędzie. Stosowanie rękawic ochronnych właściwych do danego zadania jest kluczowe nie tylko ze względu na funkcjonalność pozwalającą wykonać daną pracę, ale także na ochronę użytkowników końcowych.

Podczas prac ziemnych niezliczone drobnoustroje mogą łatwo przedostać się do ludzkiego organizmu przez nawet najmniejsze skaleczenie. Choć wiele spośród tych bakterii nie powoduje żadnych istotnych skutków, nigdy nie wiadomo, jak organizm zareaguje, dlatego lepiej osłonić ręce podczas wykonywania prac w ziemi.

Ważne jest również zabezpieczenie się przed bezpośrednim kontaktem z wieloma nawozami oraz innymi środkami i związkami chemicznymi, które stosuje się w celu utrzymania roślin ogrodowych w dobrym stanie. Mogą one powodować oparzenia i/lub w inny sposób drażnić skórę w bezpośrednim kontakcie. Warto również rozważyć wyposażenie się w parę rękawic o zwiększonej wytrzymałości do prac z użyciem kamieni lub innych materiałów architektonicznych używanych do budowy murków, rabat itp.

Rękawice do prac związanych z architekturą krajobrazu SHOWA

Niezależnie od tego, czy jesteś ogrodnikiem-amatorem czy właścicielem firmy — musisz się upewnić, że masz pod ręką wszystkie środki potrzebne do ochrony siebie i swoich pracowników przed potencjalnymi zagrożeniami. Decydując się na rękawice do prac związanych z architekturą krajobrazu SHOWA, powierzasz to zadanie nam!

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś