showa
0

Budownictwo

Najlepsze rękawice do robót budowlanych

Firma SHOWA produkuje wysokiej jakości rękawice ochronne, które zapewnią najwyższy poziom ochrony każdemu pracownikowi z branży budowlanej, a jednocześnie pozwolą zachować wyjątkową elastyczność.

Rękawice do robót budowlanych zaoszczędzą Twojej firmie potencjalnych strat i stresu

Leczenie urazów dłoni jest kosztowne. Według Krajowej Rady Bezpieczeństwa koszt leczenia uszkodzonych ścięgien przekracza 70 000 USD, a proste założenie szwów to koszt rzędu około 2000 USD. Jeśli dodamy do tego koszty związane z potencjalnym postępowaniem sądowym i wszystkie zawiłe procedury, otrzymamy idealny przepis na rujnujące straty i ogrom stresu. Istnieje jednak łatwiejsze rozwiązanie: wyposaż członków swojego zespołu w wysokiej jakości rękawice do robót budowlanych SHOWA.

Dlaczego SHOWA to niezawodne źródło rękawic do robót budowlanych?

Projekty budowlane, choć niebezpieczne, wiążą się z dużą ilością prac wykonywanych ręcznie, dlatego wymagają stosowania rękawic, które zapewnią najwyższy poziom ochrony pracowników, a jednocześnie będą wygodne w użytkowaniu. Znalezienie rękawic odpowiadających temu opisowi nie jest łatwe, ale nam udało się je stworzyć.

W SHOWA bezpieczeństwo i komfort to kwestie priorytetowe. Priorytety te znajdują odzwierciedlenie także w rękawicach do robót budowlanych. Każda para rękawic do robót budowlanych nie tylko spełnia najnowsze wymagania i normy przewidziane dla środków ochrony indywidualnej, ale także wykonana jest w sposób, który gwarantuje niezawodność, wysoką jakość i wszechstronność. Dzięki praktycznemu podejściu tworzymy rękawice, które:

  • pracownicy budowlani lubią nosić
  • ułatwiają sprawne wykonywanie prac
  • zapewniają najwyższą ochronę przed urazami dłoni

Poznaj naszą bogatą ofertę rękawic do robót budowlanych i wybierz rozwiązanie dla siebie

Jako pionierzy w dziedzinie bezszwowych rękawic powlekanych, nadajemy tempo procesowi innowacji w dziedzinie środków ochrony indywidualnej, aby każda kolejna para wyprodukowanych przez nas rękawic do robót budowlanych była lepsza od poprzedniej. Zdajemy sobie sprawę, że nie da się wrzucić wszystkich projektów budowlanych do jednego worka, dlatego oferujemy zróżnicowaną gamę rękawic do robót budowlanych. Można wśród nich znaleźć:

  • rękawice uniwersalne
  • rękawice chemoodporne
  • rękawice chroniące przed przecięciami
  • rękawice termoodporne
  • rękawice specjalistyczne

Niezależnie od poziomu automatyzacji w projekcie budowlanym nie da się uniknąć prac ręcznych. Nie musisz się już jednak martwić o bezpieczeństwo rąk członków swojego zespołu — rękawice do robót budowlanych SHOWA zagwarantują im najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś