showa
0

Szkło

Rękawice do szkła | Producent rękawic SHOWA

Firma SHOWA zajmująca się produkcją rękawic projektuje i wytwarza najwyższej jakości rękawice o doskonałych właściwościach ochronnych.

Korzystanie ze szklanych produktów nie wydaje się szczególnie niebezpieczne, dopóki nie robi się tego zawodowo każdego dnia. Praca z tego rodzaju materiałem wymaga stosowania różnych środków ochrony indywidualnej, w tym rękawic odpornych na przecięcia, aby ograniczyć do minimum lub wyeliminować ryzyko urazów podczas wykonywania prac, w których występują zagrożenia związane ze szkłem.

Zalety rękawic do szkła

Zabezpiecz swoje dłonie, stosując rękawice z serii produktów przeznaczonych do szkła firmy SHOWA zajmującej się produkcją rękawic.

Podczas wykonywania prac związanych ze szkłem konieczne jest zapewnienie sobie ochrony przed możliwymi zagrożeniami, takimi jak gorące powierzchnie czy odłamki szkła. Bez względu na to, czy zajmujesz się dmuchaniem szkła czy po prostu przenosisz tafle szkła lub szklane butelki, potrzebujesz rękawic, które nie tylko ochronią dłonie, ale jednocześnie ułatwią chwytanie tych delikatnych przedmiotów.

Bez odpowiednich rękawic ochronnych do szkła rośnie ryzyko upuszczenia lub stłuczenia w inny sposób szklanych przedmiotów, z którymi ma się do czynienia, co może prowadzić do różnych obrażeń, takich jak:

  • skaleczenia
  • przecięcia
  • rany kłute itp.

Odpowiedni zestaw rękawic zapewni personelowi ochronę przed tymi potencjalnymi zagrożeniami, a jednocześnie ułatwi chwytanie delikatnych produktów, pozwalając ograniczyć szkody, a w konsekwencji przynosząc oszczędności na zasobach.

Rękawice do szkła firmy SHOWA

W firmie SHOWA zajmującej się produkcją rękawic z dumą projektujemy i wytwarzamy najlepsze rękawice dla klientów z różnych branż.

W pracy ze szkłem konieczne jest wyposażenie personelu we wszystkie konieczne środki bezpieczeństwa, aby zminimalizować, jeśli nie całkowicie wyeliminować, zagrożenia w miejscu pracy, a to oznacza zapewnienie dostępu do właściwych rękawic przeznaczonych do szkła.

Rękawice ochronne SHOWA są dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz rozwiązanie idealne dla swojego zespołu.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś