showa
0

Wysokiej jakości rękawice do uprawiania sportów na świeżym powietrzu

Jeśli lubisz wędrować po górach lub po prostu cieszą Cię wszelkie formy aktywności sportowej na świeżym powietrzu, odpowiednia para rękawic sportowych zapewni Ci wygodę i uchroni dłonie przed powstawaniem bolesnych pęcherzy i odcisków. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, z wykorzystaniem najlepszych technik, rękawice ochronne SHOWA do sportów plenerowych zabezpieczą dłonie i zapewnią wygodny chwyt podczas uprawiania sportu.

Kiedy stosować rękawice do uprawiania sportu na świeżym powietrzu?

Rękawice SHOWA przeznaczone do uprawiania sportów plenerowych są niezwykle trwałe i można ich używać podczas dowolnej formy aktywności sportowej. Oto kilka przykładów:

  • bieganie
  • wyprowadzanie psa
  • golf
  • górskie wędrówki
  • jazda na nartach
  • jazda na rowerze
  • łowienie ryb
  • polowanie

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę rękawic do uprawiania sportów plenerowych, w której z łatwością znajdziesz odpowiedni produkt. Nasze rękawice zapewniają dużą wygodę i doskonałą ochronę dłoni, a jednocześnie nie sprawiają wrażenia masywnych.

Zalety stosowania rękawic do sportów na świeżym powietrzu

Oto kilka powodów, dla których warto zainwestować w parę rękawic SHOWA do uprawiania sportów na świeżym powietrzu:

Wygoda

Bez względu na to, czy biegasz, jeździsz na rowerze czy grasz w golfa, wygoda w trakcie uprawiania sportu jest niezwykle ważna. Rękawice SHOWA przeznaczone do uprawiania sportów na świeżym powietrzu zapewnią tę wygodę, i nie tylko. W zimie ogrzeją dłonie i sprawią, że pozostaną suche, a dzięki przewiewnym materiałom w lecie zapewnią odpowiednie chłodzenie.

Większa siła chwytu

Spocone dłonie są nie tylko denerwujące — przeszkadzają też w uprawianiu sportów. Spocone dłonie w trakcie jazdy na rowerze, łowienia ryb lub wykonywania czynności wymagających mocnego chwytu utrudniają skuteczne wykonywanie zadań, ponieważ dłoń stale się ślizga. Rękawice SHOWA przeznaczone do uprawiania sportów na świeżym powietrzu zaprojektowano tak, aby ręce pozostawały w nich suche, co ułatwia wykonywanie ulubionych czynności.

Ochrona przed urazami dłoni

Sporty plenerowe, takie jak jazda na rowerze czy łowienie ryb, są źródłem dobrej zabawy i mają wiele korzyści, ale wypadki są nieuniknione. Rękawice do uprawiania sportów na świeżym powietrzu nie są lekiem na wszystko, ale zaoszczędzą bolesnych skaleczeń, otarć, pęcherzy i odcisków, jakich można nabawić się podczas aktywności plenerowej.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś