showa
0

Wysokiej jakości rękawice farmaceutyczne SHOWA

SHOWA oferuje szeroką gamę wysokiej jakości, niezawodnych rękawic farmaceutycznych zaprojektowanych z myślą o laboratoriach, ośrodkach badań medycznych oraz innych zastosowaniach farmaceutycznych wymagających ścisłej kontroli przepływu cząstek.

Rodzaje ryzyka w branży farmaceutycznej

Podobnie jak w każdej innej branży, w sektorze farmaceutycznym spotykane są specyficzne rodzaje ryzyka. Są to w szczególności:

Narażenie na działanie promieniowania UV

Promieniowanie UV emitowane przez lampy ultrafioletowe w transiluminatorach, szafkach bezpieczeństwa biologicznego, modułach sieciujących UV oraz innych urządzeniach używanych do sterylizacji produktów w laboratoriach farmaceutycznych nie jest co prawda promieniowaniem jonizującym, ale może powodować bolesne miejscowe zmiany skórne oraz raka skóry.

Grube nitrylowe rękawice farmaceutyczne oraz podwójne rękawice lateksowe SHOWA zapewniają doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV, pozwalając farmaceutom wykonywać swoją pracę bez narażenia na jego działanie.

Narażenie na działanie grzybów

Pył antybiotykowy powstający w procesie produkcji powoduje zakażenia grzybicze skóry i paznokci.

W linii rękawic farmaceutycznych SHOWA znajdują się takie warianty, jak rękawice nitrylowe, biodegradowalne (EBT) i poliuretanowe. Wszystkie te modele stanowią nieprzenikalną barierę dla pyły antybiotykowego, umożliwiając wyeliminowanie ryzyka zakażeń grzybiczych.

Zagrożenia mechaniczne

Ciągłe wykonywanie powtarzalnych ruchów podczas obsługi maszyn do pakowania i napełniania w branży farmaceutycznej naraża personel na ryzyko skaleczenia, otarcia, zmiażdżenia, zaplątania, uderzenia, przekłucia, drgań czy rozdarcia.

Rękawice SHOWA odporne na przecięcia, otarcia i uderzenia zapewniają najwyższą ochronę przed potencjalnymi urazami dłoni, dzięki czemu pracownicy mogą wykonywać swoje zadania bez ciągłej obawy o obrażenia.

Rękawice farmaceutyczne SHOWA to doskonałe rozwiązanie

Bez względu na to, czy pracujesz w laboratorium o wysokim stopniu kontroli czy w zwykłym ambulatorium, ochrona dłoni jest niezwykle ważna. Rękawice farmaceutyczne SHOWA zostały zaprojektowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów i nie tylko zapewniają doskonałą ochronę dłoniom, ale także zapobiegają zanieczyszczeniu produktów.

Są niezwykle rozciągliwe i wytrzymałe. Świetnie dostosowują się do kształtów anatomicznych dłoni, zapewniając najwyższą wygodę i redukując uczucie zmęczenia rąk.

Teksturowana powierzchnia zapewnia wygodny chwyt przez cały czas. Każda rękawica jest szczegółowo dopracowana i spełnia wszystkie normy oraz wymagania przewidziane dla środków ochrony indywidualnej.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś