showa
0

Lotnictwo

Wysokiej jakości rękawice dla branży lotniczej

Firma SHOWA wzięła na siebie zadanie znalezienia wysokiej jakości środków ochrony dla zespołów działających w branży lotniczej, opracowując najwyższej klasy rękawice do zastosowań w lotnictwie. Nasze rękawice doskonale chronią dłonie, a jednocześnie pozwalają zachować odpowiedni poziom zręczności.

Rodzaje rękawic dla branży lotniczej SHOWA

Branża lotnicza obejmuje szereg różnych zadań i procesów przemysłowych, które generują wysokie koszty. Nie ma jednego rodzaju rękawic, który sprawdziłby się we wszystkich tych procesach. W związku z tym rozszerzyliśmy naszą ofertę rękawic dla branży lotniczej, uwzględniając specyfikę różnych związanych z nią procesów, takich jak obróbka skrawaniem, logistyka, formowanie, tłoczenie czy montaż końcowy. Nasza gama rękawic dla branży lotniczej obejmuje:

Rękawice uniwersalne

Te rękawice są przeznaczone do zastosowań ogólnych w zakładach związanych z lotnictwem. To doskonałe rozwiązanie dla personelu sprzątającego, kierowników i administratorów, których zadania nie są wysoce techniczne, ale wciąż istotne dla funkcjonowania dowolnego zakładu działającego w branży lotniczej.

Rękawice chemoodporne

Rękawice chemoodporne dla branży lotniczej stanowią niezbędny element wyposażenia każdego pracownika zakładów o takim profilu, od lakierni i formierni, aż po kadłubownie, ponieważ codzienne zadania wykonywane w tych miejscach wymagają użycia dużych ilości środków chemicznych. Przykładowo pracownicy kadłubowni są regularnie narażeni na działanie niebezpiecznych substancji chemicznych, ponieważ ich zadanie polega głównie na montażu elementów konstrukcyjnych samolotów z wykorzystaniem środków chemicznych oraz klejów.

Rękawice chroniące przed przecięciami

Odporne na przecięcia rękawice dla branży lotniczej są niezwykle ważnym elementem wyposażenia pracowników zakładów lotniczych zajmujących się montażem końcowym, logistyką oraz formowaniem z uwagi na konieczność wykonywania prac przy ruchomych częściach.

Rękawice przeciwuderzeniowe lub odporne na otarcia

Pracownicy zakładów lotniczych zajmujących się procesami obróbki, takimi jak montaż, instalacja, przykręcanie i odkręcanie różnych podzespołów, a także załadunkiem detali do obrabiarek CNC potrzebują rękawic zapewniających ochronę przed uderzeniami, drganiami i ścieraniem.

Dlaczego warto wyposażyć pracowników w rękawice SHOWA

Jesteśmy na rynku od 1951 roku. Od tego czasu doskonale rozumiemy, jak ważna jest ochrona rąk w każdym środowisku pracy, a zwłaszcza w branżach wymagających prowadzenia intensywnych prac obróbczych, jak na przykład w lotnictwie.

W związku z tym zatrudniamy wiodących ekspertów w naszej dziedzinie oraz wysoce wyspecjalizowany zespół produkcyjny, którzy bazują na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i materiałach z górnej półki. Współpracują ze sobą, projektując i wytwarzając wysokiej jakości rękawice dedykowane branży lotniczej, które zapewnią pracownikom zakładów lotniczych niezrównaną ochronę rąk i elastyczność.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś