showa
0

Lotniska i porty

Rękawice dla obsługi lotnisk i portów | Producent rękawic SHOWA

Firma SHOWA zajmująca się produkcją rękawic oferuje najlepsze rękawice dla obsługi portów i lotnisk.

Podróżując, wielokrotnie napotykamy personel lotniska. Można zauważyć, że rękawice zazwyczaj nie są częścią umundurowania tej grupy pracowników. A jeśli już widzimy u nich rękawice, zazwyczaj są to standardowe białe lub niebieskie rękawiczki, których używają pracownicy obsługujący odprawy bagażowe i pasażerskie. Jednak wielu pracowników zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hal lotniskowych wymaga specjalnych rękawic ochronnych.

Z kolei w przypadku portów morskich rękawice stanowią standardowy element wyposażenia obsługi, ponieważ zapewniają one dodatkową ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych oraz przed potencjalnymi urazami w codziennym kontakcie z ładunkiem.

Dlaczego obsługa portów i lotnisk potrzebuje rękawic ochronnych?

Rękawice SHOWA zapewnią ochronę wszystkim członkom obsługi lotniskowej — od osób pracujących na zewnątrz, po obsługę bagażową i osoby odpowiedzialne za obsługę kontenerów transportowych.

Biorąc pod uwagę codzienne potrzeby obsługi lotniskowej, rękawice przeznaczone dla tej grupy pracowników są bardziej standardowe, niż mogłoby się wydawać. To samo dotyczy obsługi portowej. Na przykład osoby pracujące na zewnątrz przy wydawaniu sygnałów samolotom mogą potrzebować rękawic o podwyższonej wytrzymałości, które zapewnią ochronę przed niekorzystnym wpływem warunków pogodowych, zwłaszcza w mroźne miesiące zimowe.

Z kolei obsługa bagażowa potrzebuje wysokiej jakości, solidnych rękawic, które ułatwią przenoszenie ciężkich toreb i walizek oraz transportowanie ich z różnych części lotniska do samolotu i odwrotnie.

Rękawice przeznaczone dla obsługi portowej muszą zapewniać ochronę nie tylko przed działaniem warunków atmosferycznych, ale także przed potencjalnymi urazami, jakie mogą się pojawić podczas wykonywania prac przy różnych maszynach, obsłudze metalowych kontenerów transportowych z ostrymi krawędziami, o które łatwo się przeciąć lub skaleczyć, czy obsłudze ładunków przewożonych drogą powietrzną.

Rękawice dla obsługi lotnisk i portów SHOWA

Obsługa lotniskowa i portowa potrzebuje niezbędnych środków ochrony, które pozwolą jej bezpiecznie wykonywać swoje zadania.

Linia rękawic dla personelu lotnisk i portów SHOWA obejmuje szereg różnych opcji, zapewniając pracownikom możliwość wyboru spośród bogatej oferty. Można w niej znaleźć rękawice akrylowe, rękawice do wykonywania lżejszych prac, rękawice wzmacniane HPPE o podwyższonej wytrzymałości lub rękawice poliestrowe — SHOWA ma w ofercie wszystko, czego potrzebujesz.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś