showa
0

Motoryzacja

Rękawice do prac motoryzacyjnych | Producent rękawic SHOWA

Firma SHOWA zajmująca się produkcją rękawic proponuje w ofercie skierowanej do branży motoryzacyjnej tylko najlepsze rozwiązania.

Osoby decydujące się na pracę w branży motoryzacyjnej nie boją się ubrudzić sobie rąk. Jednak w obliczu możliwych zagrożeń nie obawiają się również zainwestować w parę dobrej jakości rękawic do prac motoryzacyjnych, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Rękawice do prac motoryzacyjnych dla każdego technika

Rękawice do prac motoryzacyjnych ułatwią bezpieczne wykonywanie prac.

Bez względu na to, czy zajmujesz się montażem fabrycznym różnych części czy jesteś dealerem i starasz się zaspokoić potrzeby klientów, dobór odpowiedniej pary rękawic do prac motoryzacyjnych jest bardzo ważny.

Pracownicy w branży motoryzacyjnej regularnie stykają się z płynami o potencjalnie szkodliwym działaniu, takimi jak:

  • gaz
  • olej silnikowy
  • oleje przekładniowe
  • płyny hamulcowe
  • chłodziwa do silnika

Lista ta nie uwzględnia naturalnie różnego rodzaju środków smarnych używanych do luzowania nakrętek i śrub czy składania różnych części podczas montażu samochodu.

Rękawice do prac motoryzacyjnych nie tylko pomagają chronić skórę przed działaniem tych wszystkich cieczy i środków smarnych, ale są również bardzo przydatne dla osób wykonujących prace w otoczeniu ostrych przedmiotów, takich jak wygięte fragmenty blachy po wypadku samochodowym, a także dla pracowników produkcyjnych odpowiedzialnych za tłoczenie, malowanie, montaż drzwi lub szyb w procesie budowy nowych samochodów. Odpowiednia para rękawic pozwala mechanikom i technikom z branży motoryzacyjnej zabezpieczyć się przed szeregiem różnych urazów, takich jak:

  • oparzenia w kontakcie z rozgrzanym metalem
  • przecięcia i skaleczenia
  • urazy powstałe w kontakcie z substancjami chemicznymi

Mogą się one sprawdzić nawet podczas próby pewnego uchwycenia przedmiotów pokrytych środkiem smarnym i/lub olejem.

Rękawice do prac motoryzacyjnych SHOWA

W ofercie firmy SHOWA zajmującej się produkcją rękawic znajdziesz wiele różnych modeli — od rękawiczek jednorazowego użytku, poprzez rękawice nitrylowe do codziennego użytku, po wysokiej jakości rękawice do zadań specjalnych wykonane z przędzy Kevlar.

Dzięki tak szerokiej gamie rękawic przeznaczonych do prac motoryzacyjnych każdy klient bez wątpienia znajdzie rozwiązania odpowiednie dla swoich pracowników.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś