showa
0

Utrzymanie czystości i porządku

Rękawice ochronne do sprzątania| Producent rękawic SHOWA

Nie pozwól, aby personel usuwał nieczystości nieznanego pochodzenia bez odpowiednich rękawic do sprzątania.

Niezależnie od miejsca pracy prawdopodobnie potrzebujesz zespołu, który zajmie się utrzymaniem obiektów zakładowych, aby zapewnić każdemu pracownikowi zdrowe i bezpieczne warunki pracy. Personel sprzątający i konserwacyjny należy do najważniejszych członków każdego zespołu pracowników. Aby mógł on wykonywać swoją pracę należycie, potrzebuje odpowiednich podstawowych środków ochrony, takich jak właściwe rękawice do sprzątania.

Rękawice do sprzątania są ważne dla zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa personelu

Zadbaj o zdrowie personelu sprzątającego z rękawicami do sprzątania SHOWA.

Niezależnie od rodzaju środowiska pracy w każdym zakładzie musi panować porządek, który umożliwia pracę bez zakłóceń, a pracownicy muszą mieć dostęp do właściwych rękawic ochronnych, by móc wykonywać swoje zadania w sposób bezpieczny.

Aby Twój personel mógł cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem, zespół sprzątający musi regularnie narażać się na kontakt z różnymi środkami czyszczącymi, substancjami oraz związkami chemicznymi występującymi w miejscu pracy, a potencjalnie także z płynami ustrojowymi osób, które doznały urazu lub źle poczuły się w pracy. Do najczęstszych zagrożeń, z jakimi spotyka się personel sprzątający, należą:

  • kwasy
  • amoniak
  • wybielacz
  • płyny ustrojowe
  • związki chemiczne stosowane w miejscu pracy
  • chlor
  • oleje i środki smarne stosowane w miejscu pracy
  • wodorotlenek sodu/potasu itp.

Aby zapewnić personelowi sprzątającemu i konserwacyjnemu bezpieczeństwo, musisz wyposażyć go w odpowiednie rękawice do sprzątania, które zabezpieczą dłonie i zapewnią ochronę przed potencjalnymi przecięciami, skaleczeniami lub podrażnieniami, na jakie ta grupa pracowników jest na co dzień narażona.

Rękawice ochronne do sprzątania SHOWA

Wyposażenie personelu sprzątającego w odpowiednie rękawice do sprzątania jest konieczne, aby mógł on właściwie pełnić swoje obowiązki i pomagać w zapewnieniu zdrowia i bezpieczeństwa innych pracowników.

Firma SHOWA zajmująca się produkcją rękawic posiada w ofercie różne modele rękawic do sprzątania, które zapewnią ochronę personelowi sprzątającemu i konserwacyjnemu, aby on mógł zapewnić ochronę innym!

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś