showa
0

Produkcja

Rękawice ochronne do środowisk produkcyjnych | Producent rękawic SHOWA

Firma SHOWA zajmująca się produkcją rękawic oferuje bogatą gamę rękawic do środowisk produkcyjnych.

Praca w zakładach produkcyjnych, w których wszystko odbywa się w dużym tempie, wymaga od pracowników uważnego monitorowania wszystkich wykonywanych czynności w celu zapewnienia odpowiedniej jakości wytwarzanych produktów, a przy tym również zadbania o środki bezpieczeństwa konieczne do zapobiegania obrażeniom w miejscu pracy.

W tych branżach do najczęstszych urazów w miejscu pracy należą przecięcia, skaleczenia i oparzenia powstałe podczas przenoszenia produktów lub wykonywania prac przy dużych maszynach w ramach utrzymania ruchu w zakładzie.

Jednym z najlepszych sposobów zapewnienia pracownikom ochrony przed takimi skaleczeniami i oparzeniami jest wyposażenie ich w odpowiednie rękawice do środowisk produkcyjnych, w których będą mogli pracować przez całą zmianę.

Najlepsze zastosowania rękawic do środowisk produkcyjnych

Rękawice do środowisk produkcyjnych SHOWA można stosować w wielu branżach.

Bez względu na rodzaj działalności produkcyjnej, jaką prowadzisz, zapewnienie właściwej ochrony przełoży się nie tylko na bezpieczeństwo pracowników, ale także na zwiększenie wydajności produkcyjnej. Rękawice są ważnym elementem środków ochronnych we wszystkich branżach i rodzajach prac, takich jak:

  • branże spożywcze — zwłaszcza w kontakcie z produktami
  • branże związane z wytwarzaniem towarów — wyrobów tekstylnych, skórzanych itp.
  • Tbranże techniczne — na przykład laboratoria, placówki medyczne, zakłady mechaniczne i inżynieryjne
  • branże montażowe i wytwórcze — na przykład stolarnie, zakłady produkujące urządzenia, sprzęty itp.

Pracownicy produkcyjni potrzebują ochrony przed wieloma potencjalnymi zagrożeniami, takimi jak przecięcia, skaleczenia, oparzenia czy urazy powodowane przez różne ciecze i środki chemiczne (w zależności od rodzaju wykonywanej pracy). Udostępnienie im właściwych rękawic do środowisk produkcyjnych pozwoli im sprawniej wykonywać zadania, a jednocześnie ograniczyć potencjalne ryzyko urazu.

Rękawice do środowisk produkcyjnych SHOWA

Firma SHOWA zajmująca się produkcją rękawic ma w ofercie szereg różnych modeli rękawic przeznaczonych dla pracowników produkcyjnych. Bez względu na to, czy poszukujesz lekkich rękawic, które można nosić przez cały dzień, czy rękawic o podwyższonej wytrzymałości, które zapewnią ochronę przed wypadkami, SHOWA dostarczy doskonałe rozwiązanie, zapewniając bezpieczeństwo Twoim pracownikom.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś