showa
0

Rolnictwo

Najlepsze rękawice rolnicze w branży

SHOWA przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa w gospodarstwach, oferując rękawice rolnicze specjalnie dostosowane do zadań związanych z rolnictwem.

Zagrożenia w rolnictwie

Z pracami rolniczymi wiąże się szereg różnych zagrożeń. Bez względu na to, czy zajmujesz się hodowlą zwierząt czy zbiorem upraw, ryzyko urazu dłoni stanowi nieodłączny element wykonywanej pracy. Dłonie są narażone na następujące zagrożenia:

  • bakterie przenoszone przez inwentarz
  • środki owadobójcze i chemiczne środki ochrony roślin
  • skrajne temperatury w zimie i w lecie
  • skaleczenia i otarcia w trakcie zbiorów
  • drgania i wstrząsy podczas obsługi narzędzi

Bardzo ważne jest dobranie odpowiednich rękawic do ochrony przed tymi zagrożeniami. Potrzebujesz rękawic rolniczych, które zabezpieczą dłonie przed działaniem substancji chemicznych, zanieczyszczeń oraz bakterii. Jednocześnie muszą one chronić przed skaleczeniami i otarciami.

Choć doskonała ochrona dłoni jest najważniejsza, rękawice powinny być przy tym wygodne i zapewniać zręczność.

Dlaczego rękawice SHOWA sprawdzą się najlepiej?

Firma SHOWA tworzy rękawice, które zapewnią doskonałą ochronę dłoni. Nasze rękawice wyposażyliśmy również w funkcje, które znacznie ułatwią pracę. Oto niektóre z ich zalet:

  • mniejsze zmęczenie rąk dzięki ergonomicznej budowie
  • suche i chłodne dłonie dzięki zastosowaniu mikrofibry
  • lepszy chwyt dzięki specjalistycznym powłokom po wewnętrznej stronie dłoni

Posiadamy w ofercie wiele rękawic, które pomogą spełnić konkretne wymagania w zakresie ochrony. Mamy chemoodporne rękawice zabezpieczające przed działaniem rozpuszczalników i kwasów, rękawice z dwuwarstwową powłoką nitrylową, które zapewnią wysoki poziom ochrony przed otarciami, a nawet ognioodporne rękawice z wyściółką Kevlar®.

Jeśli chcesz dołączyć do grona użytkowników proekologicznych, możesz również skorzystać z rękawic wykonanych w technologii Eco Best Technology® — pierwszych na świecie rękawic nitrylowych, które są w 100% biodegradowalne.

cPowierz bezpieczeństwo i komfort swoich dłoni rękawicom rolniczym SHOWA

Projektując każdą parę rękawic, staramy się osiągnąć idealną równowagę między ochroną a wygodą. Mając na koncie siedemdziesiąt lat doświadczenia w dziedzinie wytwarzania rękawic dla branży rolniczej, SHOWA doskonale zabezpieczy dłonie użytkowników przed zagrożeniami w pracy, aby mogli wykonywać swoje zadania ze spokojem.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś