showa
0

Rybołówstwo

Rękawice dla rybołówstwa komercyjnego │ Producent rękawic SHOWA

Nasza misja polega na projektowaniu i wytwarzaniu wyłącznie najlepszych rękawic dla każdego klienta.
Choć wybierając się na weekendowy wypad na ryby nie traktujesz rękawic rybackich jako niezbędnego elementu wyposażenia, coraz bardziej zyskują one na popularności w rybołówstwie komercyjnym. Nie tylko ułatwiają chwytanie ryb, ale jak wskazuje praktyka, pomagają również chronić stworzenia, z którymi użytkownik ma do czynienia.

Potrzeba stosowania rękawic ochronnym w rybołówstwie komercyjnym

Rękawice rybackie firmy SHOWA ochronią Twoje dłonie przed nieznanym.

Potrzeba stosowania rękawic zależy od tego, czym zamierza zająć się użytkownik. Jednak w większości przypadków rękawice rybackie stanowią zasadniczy element wyposażenia osób zajmujących się rybołówstwem komercyjnym, ponieważ pomagają chronić dłonie rybaków i ułatwiają wykonywanie prac przy rybach i innych stworzeniach wodnych. Środowiska te należą do najtrudniejszych na naszej planecie.

Rybołówstwo komercyjne polega przede wszystkim na łowieniu i przechowywaniu ryb, które najczęściej sprzedaje się następnie podmiotom z branży spożywczej. Wysokiej jakości rękawice rybackie nie tylko ułatwiają chwytanie śliskich ryb próbujących wydostać się z sieci i klatek, ale także chronią dłonie przed działaniem wody oraz zagrożeniami ze strony oprzyrządowania rybackiego na kutrach. Na przykład pracownicy odpowiedzialni za wciąganie sieci potrzebują ochrony przed skaleczeniami dłoni wynikającymi z nagłego wyślizgnięcia się mokrych lub nylonowych lin.

Rękawice dla rybołówstwa komercyjnego SHOWA

Dobierając odpowiednie rękawice rybackie dla swoich pracowników, musisz zadbać o to, aby nie tylko chroniły one przed ślizganiem i przecięciami, ale także utrzymywały odpowiednią temperaturę i suchość dłoni podczas prac na niepewnych wodach.

Oferta rękawic rybackich SHOWA obejmuje wiele różnych modeli, wśród których każdy na pewno znajdzie idealny zestaw rękawic ułatwiających bezpieczne wykonywanie zadań. Od rękawic neoprenowych z wyściółką po wodoszczelne rękawice winylowe — w ofercie SHOWA z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś