showa
0

“ CHROŃ WIĘCEJ NIŻ TYLKO RĘCE DZIĘKI S-TEX 377 ”

NAJNOWSZE UZUPEŁNIENIE SERII RĘKAWIC SHOWA ODPORNYCH NA PRZECIĘCIE

Po sukcesie rękawicy S-TEX 376 z powłoką nitrylową ¾, SHOWA z dumą przedstawia wersję S-TEX 377, z pełną powłoką, stanowiącą uzupełnienie wyjątkowej serii rękawic S-TEX odpornych na przecięcie.

Rękawicę opracowano, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów, jak mówi dyrektor ds. sprzedaży, Tony Lynch. „Nasi klienci są bardzo zadowoleni z modelu S-TEX 376, jednak chcieliby również dysponować wersją z pełną powłoką, do użytku w miejscach, w których użytkownik jest narażony na zagrożenia poważniejsze niż rozpryski. Dlatego potrzebny był jeszcze wyższy poziom ochrony.

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO IDĄ RĘKA W RĘKĘ DZIĘKI PEŁNEJ POWŁOCE NITRYLOWEJ NA WYŚCIÓŁCE S-TEX

Model S-TEX 377, w którym zastosowano podwójną powłokę nitrylową z folii oraz pianki nitrylowej, z dodatkowym wykończeniem z pianki nitrylowej na wewnętrznej stronie dłoni, a także opatentowane włókna Hagane Coil®, to kolejny imponujący produkt: rękawica ta charakteryzuje się poziomem 4/D ochrony przed przecięciem według normy EN 388: 2016, odpornością na ciecze, dobrym chwytem na mokrych i lekko oleistych powierzchniach, ma ergonomiczny kształt i zapewnia zręczność ruchów kciuka. Jest to idealne uzupełnienie tej rodziny produktów, stanowiące dopełnienie bliźniaczej rękawicy S-TEX 376, przy zachowaniu tych samych zalet i charakterystyki. Różnica polega na tym, że powłoka nitrylowa rozciąga się na nadgarstek, zapewniając lepszą ochronę przed wnikaniem cieczy.

Rękawica S-TEX 377 chroni ręce przed olejami, węglowodorami, smarami i materiałami ściernymi, zapewniając długotrwałą skuteczność chwytu na mokrych i oleistych powierzchniach. Pianka nitrylowa na wewnętrznej stronie dłoni wchłania tłuszcz, a następnie wiąże go wewnątrz. Rękawica nie staje się tłusta — pęcherzyki powietrza zaczynają tworzyć efekt ssania, kiedy użytkownik wywiera nacisk, chwytając jakiś przedmiot.

Jednocześnie niebieska warstwa folii nitrylowej chroni wierzch dłoni przed wodą i olejami, co sprawia, że rękawica idealnie nadaje się do prac budowlanych, produkcyjnych, zastosowań w metalurgii, logistyce, przemyśle szklarskim i motoryzacyjnym.

DryOil
Powłoka z pianki nitrylowej 1.080.18
Powłoka z folii nitrylowej 1.840.07
Rękawica z pełną powłoką nitrylową0.740.06
Rękawica z pełną powłoką PVC0.860.10
* Dotyczy wyniku testu dla 376 z roku 2009

Tabela ta pokazuje, w jaki sposób nasza powłoka zapewnia doskonały chwyt na suchych oraz oleistych powierzchniach.

Inaczej niż w konkurencyjnych produktach, tylna strona kciuka ma jedynie powłokę z warstwy folii nitrylowej, dzięki czemu kciukiem można swobodnie poruszać. Ta swoboda ruchów, w połączeniu z ergonomicznym kształtem opatentowanych form firmy SHOWA, znacząco zmniejsza zmęczenie dłoni dzięki dobremu dopasowaniu oraz elastyczności.

DOSKONAŁA RODZINA RĘKAWIC ZAPEWNIAJĄCYCH OCHRONĘ PRZED PRZECIĘCIEM

Seria S-TEX składa się teraz z 7 wyjątkowych rękawic odpornych na przecięcie, przy czym wszystkie zapewniają ochronę przed przecięciem na poziomie od D do F. Umożliwia to firmie SHOWA zaspokajanie potrzeb związanych z dużymi zagrożeniami w branży motoryzacyjnej, budowlanej, szklarskiej, metalurgicznej i mechanicznej. Informacje na temat całej gamy rękawic S-TEX zapewniających ochronę przed przecięciem można uzyskać na S-TEX Technologia.

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś