showa
0

“ Showa Group Wmurowuje Kamień Węgielny Nowego Zakładu Produkcji Rękawic W Gwatemali ”

Wmurowanie kamienia węgielnego z udziałem prezydenta Gwatemali, ambasadora Japonii w Gwatemali; rozszerzenie globalnych inwestycji w produkcję, aby sprostać wymaganiom klientów

Puerto Barrios, Gwatemala, 11 listopada 2020 r. — SHOWA Group®, globalny zintegrowany producent przemysłowych i domowych rękawic ochronnych wmuroowawała kamień węgielny nowego zakładu produkcji rękawic w Puerto Barrios w Gwatemali. W uroczystości wmurowania kamienia węgielnego, która odbyła się 26 października, uczestniczyli prezydent Gwatemali, Alejandro Giammattei, minister gospodarki, Antonio Malouf i ambasador Japonii w Gwatemali Yamamoto Sam, a także inni członkowie kierownictwa SHOWA Group.

Obecność SHOWA Group w Gwatemali sięga 36 lat wstecz i opiera się na jednym działającym zakładzie produkcji rękawic w mieście Gwatemala i jednym w Puerto Barrios. SHOWA Group prowadzi również rozbudowę istniejącego zakładu w Fayette w Alabamie, która zgodnie z planem ma zostać ukończona w kwietniu 2021 roku. Nowy zakład w Gwatemali:

Ponad dwukrotnie zwiększy możliwości produkcji rękawic — SHOWA obecnie produkuje w Gwatemali prawie 50 milionów rękawic, a dzięki tej rozbudowie możliwości te zostaną zwiększone do roku 2024 ponad dwukrotnie.

Wypełni rosnące zapotrzebowanie na rękawice bez wkładki — Zwiększone zdolności produkcyjne w Gwatemali pozwolą partnerom dystrybucyjnym SHOWA Group na wypełnienie swoich rynków rękawicami bez wkładki, które zapewniają niezawodną ochronę rąk w branżach docelowych, takich jak przetwórstwo żywności, produkcja, motoryzacja, przemysł chemiczny i usługi komunalne.

Stworzy setki miejsc pracy — Oczekuje się, że drugi zakład produkcji rękawic umożliwi stworzenie w ciągu najbliższych kilku lat około 300 nowych miejsc pracy dla obywateli Gwatemali w Puerto Barrios i niesie ze sobą zobowiązanie do zainwestowania 12 milionów dolarów w regionie.

Wzmocni zaangażowanie w walce z COVID-19 — Wmurowanie kamienia węgielnego w tym drugim zakładzie w Puerto Barrios w wyjątkowy sposób umacnia pozycję SHOWA Group w spełnianiu globalnego zapotrzebowania na rękawice ochronne w długoterminowej służbie klientom rządowym i przemysłowym, chroniąc równocześnie pracowników z pierwszej linii odgrywających kluczową rolę podczas pandemii koronawirusa.

Showa

„Jesteśmy poruszeni faktem, że możemy rozszerzyć naszą obecność produkcyjną w Gwatemali i wziąć udział w wysiłkach związanych z transformacją gospodarczą kraju, jednocześnie wspierając lokalny wzrost zatrudnienia” stwierdził Richard Heppell, dyrektor operacyjny na Amerykę, Oceanię i region EMEA w SHOWA Group. „Podwojenie naszych możliwości w ciągu najbliższych kilku lat nie tylko pomoże w stworzeniu setek miejsc pracy, ale poprzez planową produkcję i innowacje w istotny sposób przyczyni się do sprostania przez SHOWA gwałtownie rosnącemu globalnemu popytowi na rękawice.”

Aby dowiedzieć się więcej na temat międzynarodowej obecności SHOWA, zapraszamy na naszą stronę kontaktową. Aby zrozumieć, w jaki sposób SHOWA może spełnić wymagania w zakresie ochrony przed COVID-19 poprzez rękawice produkowane i dystrybuowane w USA, zapraszamy na stronę produktów TAA SHOWA.

Na temat SHOWA Group:

SHOWA to synonim najwyższego stopnia ochrony rąk i innowacji. Jesteśmy pionierami rewolucyjnych technologii i tworzymy ponad 1800 rodzajów rękawic, z których każdy jest starannie opracowany w celu zapewniania idealnej ochrony podczas określonej pracy. Dzięki posiadaniu 58 patentów oraz zatrudnianiu ponad 100 badaczy i deweloperów, których celem jest dalsze doskonalenie naszych najlepszych rozwiązań, wytyczamy szlak dla naszej branży bez naśladowania. Niezrównana jakość SHOWA jest osiągana dzięki produkcji zintegrowanej w 100%, która zapewnia nam pełną kontrolę na każdym etapie projektowania i produkcji. Nasze rękawice są tworzone coraz lepiej, z troską o każde włókno, tak aby sprawdzać się coraz lepiej i uwalniać nowy potencjał podczas pracy ręcznej.

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś