showa
0

Ocieplane rękawice

Najlepsze ocieplane rękawice

Ocieplane rękawice dostępne w ofercie firmy SHOWA gwarantują nie tylko ochronę przed działaniem niskich temperatur. Dzięki technologii Temres® nasze rękawice zapewniają wygodę bez utraty zręczności.

Najlepsze ocieplane rękawice

Ocieplane rękawice dostępne w ofercie firmy SHOWA gwarantują nie tylko ochronę przed działaniem niskich temperatur. Dzięki technologii Temres® nasze rękawice zapewniają wygodę bez utraty zręczności.

W skrajnie niskich temperaturach ludzki mózg stara się ogrzać organy wewnętrzne, kierując więcej krwi do wnętrza organizmu. To znacznie ogranicza krążenie krwi w dłoniach, utrudniając wykonywania ruchów.

Odmrożenie jest jednak znacznie bardziej niepokojące, ponieważ powoduje utratę czucia, sprawiając, że człowiek nie jest świadomy zaistniałej sytuacji. Jeśli nie podejmie się odpowiednich działań, może doprowadzić do trwałego uszkodzenia dłoni, a w poważnych przypadkach — nawet do amputacji.

Co wyróżnia rękawice SHOWA?

W SHOWA projektujemy ocieplane rękawice tak, aby zapewniały doskonałą ochronę, a jednocześnie nie ograniczały sprawności podczas pracy. Oprócz utrzymywania odpowiedniej temperatury dłoni nasza gama ocieplanych rękawic gwarantuje szereg innych korzyści, takich jak:

  • Zachowanie elastyczności w celu zapewnienia optymalnego chwytu i zakresu ruchów.
  • Membrana wykonana w technologii Temres® i powlekana przepuszczającą powietrze powłoką z PCW, która gwarantuje komfort użytkowania.
  • Dodatkowa ochrona przed przecięciami, otarciami i działaniem środków chemicznych.

Wodoszczelna tkanina, która tworzy barierę ochronną uniemożliwiającą przenikanie wody i innych cieczy.

Rękawice SHOWA z serii Cold Stress chronią przed odmrożeniami, zimnym wiatrem i innymi czynnikami związanymi z zimnem. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się komercyjnym rybołówstwem czy obsługą przemysłowych instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, w naszych ocieplanych rękawicach dłonie pozostaną ciepłe i suche w temperaturach od 0°C do -40°C.

Ocieplane rękawice SHOWA nie tylko ogrzeją dłonie

Ocieplane rękawice SHOWA ochronią dłonie przed zimnem. Możesz pracować swobodnie w naturalnych lub sztucznych środowiskach o niskiej temperaturze ze świadomością, że twoje dłonie będą bezpieczne.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Zagrożenia

Branże

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś