showa
0

Rękawice biodegradowalne (EBT)

Rękawice biodegradowalne (EBT) SHOWA

Rękawice ochronne powinny zapewniać dodatkową warstwę ochrony przed potencjalnymi zagrożeniami występującymi w środowisku roboczym, ale nie kosztem naszej planety. Właśnie to mieliśmy na uwadze, projektując biodegradowalne rękawice w technologii Eco Best (EBT) SHOWA. Zapewniają one wyjątkową ochronę przed brudem, działaniem substancji chemicznych, otarciami oraz innymi potencjalnymi zagrożeniami, nie wywierając szkodliwego wpływu na nasze ekosystemy.

Rękawice biodegradowalne (EBT) SHOWA — informacje

Rękawice biodegradowalne SHOWA są jedyne w swoim rodzaju. Nasza rewolucyjna technologia EBT bazuje na włóknach i dodatkach organicznych o minimalnym wpływie na nasz ekosystem. Materiał EBT zawiera materiały organiczne, dzięki czemu po zutylizowaniu przyciąga mikroorganizmy, dla których stanowi źródło składników odżywczych. Pożywiające się nim mikroorganizmy metabolizują go, rozkładając na trzy składniki naturalne: glebę organiczną, metan i dwutlenek węgla. Materiał rękawic ulega całkowitej degradacji w ciągu pięciu lat.

Zalety rękawic biodegradowalnych (EBT) SHOWA

Biodegradowalne rękawice SHOWA to doskonałe rozwiązanie z wielu powodów:

Zrównoważone i korzystne dla środowiska

Biorąc pod uwagę astronomiczne ilości odpadów, jakie każdego dnia trafiają na wysypiska i do oceanu, świat mógłby postawić na bardziej zrównoważone produkty. Rękawice SHOWA są nie tylko zrównoważone — wywierają dobroczynny wpływ na środowisko, ponieważ ostatecznie przekształcane są na odpady azotowe i biogazy wysoce korzystne dla naszego ekosystemu.

Niższe koszty utylizacji

Te rękawice SHOWA są produktem zrównoważonym. To znacznie zmniejsza koszt ich utylizacji i pozwala zaoszczędzić na kosztach operacyjnych.

Promowanie proekologicznej postawy

Wyposażając pracowników w biodegradowalne rękawice, zachęcasz ich do zakupów zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju, a w konsekwencji do prowadzenia bardziej świadomego stylu życia.

Skorzystaj z gamy biodegradowalnych rękawic już dziś

Zrównoważony rozwój to nie tylko deklaracja — to część spuścizny SHOWA oraz istota wszystkich naszych działań. Opracowana w 2012 roku technologia EBT wyznaczyła nowe granice zrównoważonego rozwoju w dziedzinie środków ochrony indywidualnej. Nasze rękawice zapewniają doskonałą ochronę przed potencjalnymi zagrożeniami bez uszczerbku dla środowiska.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Zagrożenia

Branże

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś