showa
0

Rękawice uniwersalne

Wysokiej jakości rękawice uniwersalne

Bez względu na to, czy pracujesz w służbie zdrowia, szkolnictwie czy w fabryce, odpowiednia para rękawic roboczych może uchronić Cię przed kolejkami u lekarzy i wydatkami na leki, jakie wiążą się z urazami dłoni. Z SHOWA masz pewność, że do tego nie dojdzie.

Wytwarzamy i rozprowadzamy szeroką gamę wysokiej jakości rękawic uniwersalnych, które świetnie sprawdzą się na co dzień w pracy.

Zakup rękawic uniwersalnych

Choć wszystkie rękawice robocze SHOWA cechuje najwyższa jakość, dobranie pary odpowiedniej do potrzeb jest niezwykle ważne. Poszukując idealnej pary rękawic, należy zwrócić uwagę na kwestie takie jak:

  • zastosowanie
  • materiał
  • powłoka na powierzchni dłoni
  • dopasowanie
  • parametry pracy
  • rodzaj wykończenia mankietu

 

SHOWA — najlepsza ochrona Twoich dłoni

Firma SHOWA dostarcza klientom wysokiej jakości rękawic roboczych już od siedemdziesięciu lat. Zaczynaliśmy jako niewielka firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości rękawic ochronnych. Od tamtej pory zyskaliśmy status ogólnokrajowego producenta i wiodącego dostawcy wysokiej klasy rękawic uniwersalnych oraz środków ochrony indywidualnej do zabezpieczenia dłoni.

Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z podążaniem za najnowszymi trendami w branży pozwala nam tworzyć innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony dłoni, dzięki czemu wszystkie rękawice dostępne w naszej ofercie doskonale zabezpieczają dłonie, a jednocześnie charakteryzują się wszechstronnością i wysoką jakością.

Bez względu na to, czy wykorzystujesz rękawice robocze masowo na potrzeby swojego zespołu techników laboratoryjnych czy poszukujesz uniwersalnych rękawic dla pracowników obsługujących łańcuch dostaw, SHOWA nie tylko spełni, ale również przekroczy Twoje wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Zagrożenia

Branże

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś