showa
0

STUPROCENTOWI PRODUCENCI I RZEMIEŚLNICY: PRZEKRACZAMY GRANICĘ DOSKONAŁOŚCI

Firma SHOWA® jest całkowicie zintegrowanym producentem rozwiązań zapewniających ochronę rąk w warunkach domowych i przemysłowych. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć techniki, nieprzerwanie skupiając się na kreatywności oraz innowacyjności.

Firma SHOWA® jest całkowicie nastawiona na całościową produkcję rozwiązań do ochrony rąk w warunkach domowych i przemysłowych. Utrzymujemy pełną kontrolę nad naszym ekosystemem przemysłowym, co zapewnia nam decydującą przewagę nad innymi firmami. Ponieważ sami tworzymy nasze maszyny, przędze, powłoki, polimery, projekty i formy do produkcji rękawic, możemy weryfikować każdy etap naszego procesu, co daje nam stuprocentową kontrolę jakości na wszystkich poziomach.

CZY WIESZ, ŻE…

Firma SHOWA wytwarza swoje własne, opatentowane formy pozwalające na produkowanie idealnie ergonomicznych rękawic, które naturalnie dopasowują się do kształtu dłoni. Jest to unikalne rozwiązanie w skali całego rynku — sekret projektu formy znają tylko 3 osoby w całej firmie!

Wofercie firmy SHOWA są rękawice dostosowane do każdej branży i każdej potrzeby. Wszystkie modele dzielą się na osiem głównych rodzin produktów (rękawice ogólnego zastosowania, chroniące przed uderzeniami, przecięciami, substancjami chemicznymi, wysokie temperatury, niskie temperatury, antystatyczne i jednorazowe) i są tworzone z uwzględnieniem trzech kluczowych czynników, którymi są:

środowisko robocze (wewnątrz lub na zewnątrz, w warunkach mokrych lub suchych itd.);

wykonywane czynności (zadania wymagające precyzji, praca z ciężkimi komponentami itp.);

rodzaj wymaganej ochrony (termiczna, chemiczna, elektryczna, mechaniczna itd.).

Skuteczność naszych produktów jest rezultatem naszej wiedzy fachowej w dziedzinie opracowywania i łączenia włókien oraz materiałów, jak również wyjątkowego projektu poszczególnych modeli rękawic, które dopasowują się do naturalnego kształtu dłoni. Przy porównywalnym poziomie ochrony to rękawice SHOWA będą zawsze zapewniały największy komfort i swobodę ruchu. Co więcej, nasze produkty chronią zdrowie użytkownika, poprawiają jego produktywność i wiążą się z mniejszymi kosztami dla firmy.

OSIEM GŁÓWNYCH RODZIN PRODUKTÓW

  • Uderzenia
  • Odporne na przecięcie
  • Chemiczne
  • Niskie temperatury
  • Wysokie temperatury
  • Antystatyczne
  • Jednorazowe
  • Wielozadaniowe

„GLOKALIZACJA”: OGÓLNOŚWIATOWA SYNERGIA ZORIENTOWANA NA RYNKI LOKALNE

Firma SHOWA jest globalną organizacją z dominującym udziałem na rynku japońskim oraz dużymi oddziałami w Europie, Azji i Amerykach.

Naszą misją jest opracowywanie produktów do ochrony rąk, które są zgodne z globalnymi standardami i wymogami. Niemniej uwzględniamy w naszych procesach także koncepcję „glokalizacji”. Oznacza to, że na każdym etapie staramy się zaspokajać regionalne potrzeby wynikające z różnych preferencji kulturowych. Nasza strategia ma zasięg globalny, jednak nigdy nie zapominamy o odbiorcach regionalnych, co pozwala nam kontynuować powiększanie udziału rynkowego..