showa
0

KİMYASAL TEHLİKELER VE GEÇİRGENLİK DEĞERLENDİRMESİ

Tehlikeli kimyasallarla çalışırken varsayımda bulunmayın. Kimyasal maddelere maruziyetle ilgili çok sayıda risk mevcuttur ve kimyasal maddelerin cilt ile teması yanık, dermatit ve tahriş gibi yaralanmalara neden olur. Kimyasallarla tehlikeli teması önlemenin tek yolu, özel kimyasal eldivenler giymektir.

SHOWA’nın kimyasal laboratuvarı, müşterilerin el korumasında doğru tercihi yapmalarına yardımcı olmak üzere uzmanlık hizmeti sunmaktadır.

30%

yanlış kimyasal eldiven kullanımından kaynaklanmaktadır.

SHOWA TESİSLERİNDE NEDEN BİR KİMYA LABORATUVARI BULUNUYOR?

SHOWA, 1990’lı yılların başında, belli bir kimyasalla çalışırken hangi eldiveni kullanmaları gerektiğini soran müşterilere hizmet verebilmek amacıyla yeni bir laboratuvar için yatırım yapmaya karar verdi.

SHOWA, neredeyse tüm polimerlerin kimyasal geçirgenliğini test edebilecek özel ekipmanlarla yeni laboratuvarını kurdu. Uygulamaları için hangi eldivenin en uygun olacağına ilişkin yanıtı daha iyi formüle edebilmeleri için, bu bilgi müşterilerle paylaşıldı.

KİMYASAL LABORATUVAR HİZMETLERİNİ KEŞFEDİN

SHOWA Kimyasal Laboratuvarı gerek şirket içi, gerekse şirket dışı taraflara teknik destek sağlar. Sahip olduğu uzmanlık birikimi kimyasallar ve kimyasallara dayanıklı eldivenlerle sınırlı olmayan ekip, tüm mekanik riskler ve normlarla ilgili sorularda “başvurulacak adrestir”.

Ekip her yıl, bir yandan binlerce teknik talebi karşılayıp laboratuvar testleri gerçekleştirirken, bir yandan da müşterilerimize eğitim verir. Sundukları iletişimi, tehlike çözümlerine yönelik danışmanlık hizmetleri ve net ve doğru veri sonuçları, laboratuvar ekibini SHOWA markasının oldukça değerli bir parçası haline getirmiştir.

KİMYA UZMANLARINDAN OLUŞAN BİR EKİP PARMAKLARINZIIN UCUNDA

Kimya Laboratuvarı ekibi, KKD eldiven değerlendirme ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır. Kimyagerler, mevzuat görevlileri ve araştırma ve geliştirme teknik uzmanlarından oluşan ekip, aralıksız 70 yılı aşkın sektör deneyimi ve bilgisi sunuyor.

Kimya uzmanlarından oluşan SHOWA ekibi, her müşterinin farklı ihtiyaçlarına yönelik değerlendirmeleri düzenler ve birleştirir. Bu, laboratuvara gönderilen her talep için kişiselleştirilmiş test ve çözüm süreçlerinin oluşturulması anlamına gelir. Kimya Laboratuvarı ekibi, sürecin başından sonuna, sürdürülebilir müşteri hizmetleri ile sahip olduğu güçlü veri odaklı kapasitesini birleştirir. Gelen talepleri ortalama 24 saat içinde yanıtlayabildikleri için kendileriyle özellikle gurur duyuyorlar!

KİMYASAL LABORATUVARIMIZA AİT YILLIK İSTATİSTİKLER

2,500+

Teknik ve Danışmanlık talebi ele alındı

5,000+

Laboratuvar testi yapıldı

10,000+

Uyumluluk ve test belgesi sağlandı

SHOWA KİMYASAL LABORATUVARINDAN NASIL YARARLANABİLİRSİNİZ?

UZMANLIK BİLGİMİZ İÇİN TALEPTE BULUNMAK ÜZERE ŞU ADIMLARI TAKİP EDİN

Ekibimize teknik bir sorunuz mu var ya da belirli bir kimyasala karşı bir KKD eldiveni test ettirmek mi istiyorsunuz?

SHOWA Kimyasal Laboratuvarı tüm bu sorular ve daha fazlası için hizmetinizde. E-posta veya telefon yoluyla iletişime geçin.

Showa
Call us here: +1 800 241 0323 ve İngilizce konuşan müşteri hizmetleri ekibimizden bir temsilci size yardımcı olacaktır. * Pazartesi - Cuma 08:00 - 17:00 EST saatleri arasında hizmet verilmektedir

KORUNDUĞUNUZDAN EMİN OLUN. 'A KAYDOLUN CHEMREST.COM

KİMYASAL ELDİVEN DİZİNİMİZLE DOĞRU ELDİVENİ BULUN:

ChemRest.com, kimyasallara dayanıklı eldiven seçeneklerinizi anlamanıza ve siz veya çalışanlarınız için maksimum koruma sağlayan seçeneği seçmenize yardımcı olur. Kimyasallara maruziyetiniz hafif, orta derece veya ağır olsun, CHemRest.com her ortama uyacak eldivenler sunar. Kimyasala dayanıklı el koruması alanında dünyanın ilk ücretsiz ve kapsamlı araştırma kılavuzu olan CHemRest.com, kullanıcıya kolay anlaşılır gezinme, gelişmiş kimyasal arama ve çeşitli eldiven özelliklerini diğer eldivenlerle karşılaştırma imkanı sunar.

ChemRest.com ile, kullandığınız kimyasala karşı performanslarına göre 100’den fazla kimyasala dayanıklı eldiven türünde arama yapabilirsiniz. 300’den fazla kimyasal maddeye ilişkin bilginin bulunduğu ChemRest.com, kimyasal dayanıklılık alanında dünyanın teknik açıdan en gelişmiş çevrimiçi veritabanını sunar.

Güvenlik uzmanları, kimyasal adı veya CAS numarasını arayarak şunlardan yararlanabilir:

    • Yüzlerce kimyasal maddenin yer aldığı, kullanıcı dostu kimyasal dizin
    • Diğer kimyasal maddeler için talep üzerine ücretsiz test
    • Uzman kimyasal verilere ve kaynaklara tek bir yerden erişim
    • Özel teknik destek
    • Doğru kimyasal eldiven tercihi ve tavsiyesi sayesinde uygun maliyetli el koruma çözümü