showa
0

ÜRÜN BİLGİLERİ

ABD'de üretilen ürünlerin bir listesini nerede bulabilirim?

Amerika kıtasında bulunuyorsanız (ABD, Kanada veya Latin Amerika/Brezilya), ABD’de üretilmiş SHOWA eldivenlerini filtreleme seçeneğine sahipsiniz.

Bölgenizi ve dilinizi, sağ üst köşedeki menü aracılığıyla değiştirebilirsiniz.

1. Tüm SHOWA eldivenlerine gitmek için en üst menüdeki “SHOWA Eldivenleri” seçeneğine tıklayın. Dilerseniz, en üst menüdeki “Tehlikeye göre eldiven ara” veya “Sektöre göre eldiven ara” seçeneğine tıklayabilir YA DA ana sayfadaki “Koruyucu Eldivenlerimiz” seçeneği altındaki eldiven kategorilerinden birine tıklayabilirsiniz.

2. Ürün Genel Bakışı bölümünde tüm SHOWA eldivenleri göreceksiniz. Soldaki menüde ise, ABD’de üretilen tüm SHOWA eldivenlerini gösteren “ABD’de Üretilenler” onay kutusunu işaretleyebilirsiniz.

Her bir eldivenin hangi bedenlerinin bulunduğunu nereden öğrenebilirim?

1. Arama çubuğuyla arama yaparak veya en üst menüdeki “Tehlikeye göre eldiven bul” ya da “Sektöre göre eldiven bul” seçenekleri aracılığıyla istediğiniz eldiveni bularak, seçtiğiniz SHOWA eldivenin ürün sayfasına gidin.

2. Ürün sayfasına gelince ekranı aşağı kaydırın; ürün görselleri altında sağ kısımda mevcut ürün bedenlerini göreceksiniz.

3. Ayrıca, ürün sayfasından indirebileceğiniz bilgi sayfasında da mevcut ürün bedenlerini bulabilirsiniz.

Ürün teknik verilerini nerede bulabilirim?

1. Arama çubuğuyla arama yaparak veya en üst menüdeki “Tehlikeye göre eldiven bul” ya da “Sektöre göre eldiven bul” seçenekleri aracılığıyla istediğiniz eldiveni bularak, seçtiğiniz SHOWA eldivenin ürün sayfasına gidin.

2. Ürün sayfasında, belli bir ürünle ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Kaplamalardan uygulamalara, bedenlerden ambalaj seçeneklerine, normlardan ürünün sağladığı faydalara kadar her tür bilgiye ulaşabilirsiniz.

3. Ayrıca, ürün bilgi sayfasını da indirebilirsiniz (Ürün sayfasındaki “İndirmeler” seçeneği altında bulabilirsiniz). Bilgi sayfası da aynı ürün bilgilerini listeler ve yazdırabileceğiniz, bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz veya başkalarıyla paylaşabileceğiniz pratik bir PDF belgesidir.

Dilerseniz, sayfanın en alt kısmındaki “Bu sayfayı paylaş” seçeneğini kullanarak ürün sayfasını sosyal medyada veya e-posta aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Bu eldivenin bir alternatifi var mı?

Şu anda kullandığınız veya web sitesinde aradığınız eldivenin bir alternatifini bulmanın çeşitli yolları vardır.

1. Ürün sayfasını aşağı kaydırırsanız (bir ürün sayfasına nasıl gideceğinizi öğrenmek için bkz. “Ürün teknik verilerini nerede bulabilirim?”), ilgili ürünleri içeren bir bilgi çarkı görürsünüz. Bu çarkta bulunan eldivenler, aynı kaplamaya ve kavramaya sahip ya da aynı SHOWA teknolojisiyle tasarlanmış olmaları nedeniyle iyi birer alternatiftir.

2. Ayrıca, en fazla 4 adet eldiveni birbiriyle karşılaştırabilir ve aralarındaki farkları ve/veya benzerlikleri pratik bir tablo halinde görebilirsiniz. Bunun için Eldivene Genel Bakış kısmında “Karşılaştırmak için ekle” seçeneğine tıklayın VEYA zaten ürün sayfasındaysanız “Bu eldiveni karşılaştır” seçeneğine tıklayın.

Belli bir CAS numarasına sahip kimyasallara karşı koruma sağlayan kimyasal koruma eldivenleri hakkında bilgileri nerede bulabilirim?

ChemRest.com, el korumasına yönelik çevrimiçi bir kimyasal dayanıklılık araştırma kılavuzudur ve hem kimyasallar hem de CAS numaraları hakkında bilgi aramayı kolaylaştırır.

ChemRest.com adresine gidin ve
1. 1) İlgilendiğiniz kimyasalın adını veya CAS numarasını, ya da 2) kullandığınız eldiveni arayın.
2. Kimyasalı, ürünü veya CAS numarasını seçin ve Ara seçeneğine tıklayın (aynı anda birden fazla kimyasal seçebilirsiniz).
3. İlgili kimyasal bilgilerine ilişkin sonuçları ve seçilen kimyasalın eldivenden geçerek elinize ulaşması için geçecek hamle zamanını inceleyin.

Ayrıca, ABD’de bulunan ve teknik destek hizmeti sunan kurum içi kimyagerlerimizin çalıştığı modern bir kimya laboratuvarımız da mevcuttur. Kimyasal uzmanlarından oluşan ekibimizle iletişim kurmak için laboratuvar sayfamızdaki iletişim formunu doldurun.

http://www.showagroup.com/eu-tr/chemical-laboratory

Eldivenlere ilişkin kullanım talimatlarını nerede bulabilirim?

Seçtiğiniz ürün sayfasına gidin ve sayfayı aşağı kaydırarak “İndirmeler” seçeneğine gidin. Burada, kullanım talimatlarını içeren bilgi sayfasını indirebilirsiniz.

Kullanım talimatları aynı zamanda ürün ambalajlarıyla da birlikte verilmektedir (çeşitli dillerde). Bu sayede bu talimatları her an elinizin altında bulundurabilirsiniz!

Lateks veya diğer malzemeleri içermeyen eldivenlerin bir listesi var mı?

Aradığınız belli bir malzemeyle veya kaplamayla üretilmiş eldivenleri kolayca bulabilirsiniz. “SHOWA Eldivenleri” bölümüne gidin ve seçtiğiniz eldiveni aramak için filtre işlevini kullanın. “Malzeme” filtresini kullanarak belirli malzemeleri aramanıza hızla dahil edebilir veya aramanızdan çıkarabilirsiniz.

Tek kullanımlık eldivenlerimizin tamamı nitril ile üretilmiştir ve lateks içermez.*

* Brezilya, Kanada, Latin Amerika ve Kuzey Amerika’da sunulan W1005 + 1005 eldiven doğal lateksten üretilmiştir.

Gıda sektöründe kullanılmak için onaylanmış eldivenleriniz var mı?

Gıda sektöründe güvenle kullanılabilecek pek çok farklı SHOWA eldivenimiz mevcuttur.

En üst menüden “SHOWA Eldivenleri” seçeneğine gidin ve sayfanın solundaki filtre menüsünden “Gıda için Güvenli” filtresini kullanın.

Bir başka seçenek ise, en üst menüdeki “Sektöre göre eldiven bul” seçeneğinden “Gıda”yı seçmektir.

Gıda sektörüne uygun tüm eldivenleri görmek istiyorum

Hangi uygulama için hangi eldiveni tavsiye edersiniz?

Birbirinden farklı birçok uygulama ve görev için çeşitli SHOWA eldivenleri sunuyoruz. Aşağıdaki filtreleme seçeneklerinden birini kullanarak uygulamanız için en doğru eldiveni kolayca bulabilirsiniz.

1. Ürün genel bakışına gitmek için en üst menüdeki “SHOWA Eldivenleri” seçeneğine tıklayın. Sayfanın sol tarafında, kategori, tehlike, sektör veya kaplama/malzeme gibi pek çok farklı kriterle filtreleme yapabilirsiniz.
2. En üst menüdeki “Tehlikeye göre eldiven ara” seçeneğine tıklayın ve uygulama ve görevinizle ilişkili tehlikeyi seçin.
3. En üst menüdeki “Sektöre göre eldiven ara” seçeneğine tıklayın ve içinde bulunduğunuz sektörü seçin.

SHOWA'nın yağlı uygulamalara yönelik nitril kaplamalı kesilme koruması eldivenleri var mı?

Birbirinden farklı birçok uygulama ve görev için çeşitli SHOWA eldivenleri sunuyoruz. Arama filtreleme seçeneklerinden birini kullanarak uygulamanız için en doğru eldiveni kolayca bulabilirsiniz.

Tüm kesilme koruması eldivenlerini görmek istiyorum

Tüm yağa veya gaza dayanıklı eldivenleri görmek istiyorum

İyi bir dokunma hissi ve hassasiyet sunabilen bir kimyasal koruma eldiveniniz var mı?

Birbirinden farklı birçok uygulama ve görev için çeşitli SHOWA eldivenleri sunuyoruz. Aşağıdaki filtreleme seçeneklerinden birini kullanarak uygulamanız için en doğru eldiveni kolayca bulabilirsiniz.

1. Ürün genel bakışına gitmek için en üst menüdeki “SHOWA Eldivenleri” seçeneğine tıklayın. Sol tarafta, kategori, tehlike veya sektör seçeneklerini kullanarak kimyasal koruma eldivenleri seçebilirsiniz.
2. En üst menüde “Tehlikeye göre eldiven ara” seçeneğine tıklayın ve kimyasal seçin.
3. En üst menüde “Sektöre göre eldiven ara” seçeneğine tıklayın ve kimyasal seçin.

Tüm kimyasal koruma eldivenlerini görmek istiyorum
Tüm biyoçözünür kimyasal koruma eldivenlerini görmek istiyorum

NORMLAR VE SERTİFİKALAR

Uygunluk Beyanı'nı nerede bulabilirim?

1. Arama çubuğuyla arama yaparak veya en üst menüdeki “Tehlikeye göre eldiven bul” ya da “Sektöre göre eldiven bul” seçenekleri aracılığıyla istediğiniz eldiveni bularak, seçtiğiniz SHOWA eldivenin ürün sayfasına gidin.

2. Ürün sayfasındayken ekranı aşağı kaydırın; “İndirmeler” seçeneği altında Uygunluk Beyanı’nı bulabilirsiniz. Bu, yazdırabileceğiniz, bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz veya başkalarıyla paylaşabileceğiniz pratik bir PDF belgesidir.

Tüm eldivenleri görmek istiyorum

Her bir ürünün Menşe Ülke bilgisini nerede bulabilirim?

Bir ürünün Menşe Ülkesi, ürün sayfasında veya indirilebilir bilgi sayfalarında belirtilmez.

Henüz bir sipariş vermediyseniz, müşteri hizmetleri ekibimiz Menşe Ülke belgesini size sunabilir.
Aşağıdaki iletişim formunu doldurduğunuz takdirde müşteri hizmetleri temsilcilerimizden biri bu belgeyi kısa sürede size iletecektir.

Bir sipariş verdiyseniz, Menşe Ülkesini hem sipariş teyidinde hem de faturada görebilirsiniz.

Hangi eldivenlerin EN 455 sertifikası var?

Tüm SHOWA eldivenlerine gitmek için en üst menüdeki “SHOWA Eldivenleri” seçeneğine tıklayın. Bu, tüm SHOWA eldivenlerini içeren ve “Tıbbi Kullanım” başlıklı bir onay kutusu bulabileceğiniz bir ürün genel bakışıdır. Onay kutusunu işaretlediğinizde, sadece EN 455 sertifikası olan ve tıbbi kullanım için güvenli olan SHOWA eldivenleri gösterilecektir.

Ürün sayfasında, bir eldivenin tıbbi kullanım için güvenli olup olmadığını “Normlar ve Sertifikalar” seçeneği altında görebilirsiniz. EN 455 piktogramı gösteriliyorsa o eldiven tıbbi amaçlar için güvenle kullanılabilir demektir.

EN 455 normu hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Isı teması koruması sunan bir eldiveniniz var mı?

Birbirinden farklı birçok uygulama ve görev için çeşitli SHOWA eldivenleri sunuyoruz. Aşağıdaki filtre seçeneğini kullanarak, ısı koruması sunan en doğru eldiveni kolayca bulabilirsiniz.

2. En üst menüde “Tehlikeye göre eldiven ara” seçeneğine tıklayın ve Isıyı seçin. Ürün genel bakışında, ihtiyaç duyduğunuz eldiveni seçin VEYA karşılaştırma aracını kullanarak eldivenleri karşılaştırın.

Burada, EN 407 sertifikası bulunan ve ısı temasına karşı koruma sunan tüm SHOWA eldivenlerini görebilirsiniz.

Isıya dayanıklı tüm eldivenleri görmek istiyorum

Kimyasal koruma eldivenine ilişkin nüfuz etme verilerini nerede bulabilirim?

Tüm SHOWA kimyasal koruma eldivenlerine ilişkin nüfuz etme verilerini içeren çevrimiçi ücretsiz bir eldiven dizini sunuyoruz: ChemRest.com
Bölgenize ve seçtiğiniz dile tıkladıktan sonra ürün adını girerek aramanızı başlatın. İhtiyaç duyduğunuz nüfuz etme verilerini bulmak için, kullandığınız eldiveni yazın, ürüne tıklayın ve “KİMYASAL DAYANIKLILIK ARAMASI” seçeneğine gidin. Sonuçları indirmek için ücretsiz bir hesap oluşturun!

ChemRest.com sitesine gitmek istiyorum

Hangi kesilme direnci seviyesine ihtiyacım var?

Sizin veya çalışanlarınızın işle ilgili risklere karşı korunması için gereken koruma türünü belirlemek oldukça karmaşık gelebilir. Bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak, mekanik risklerle ilgili farklı normlar vardır. Avrupa’da, kesilme koruması eldivenleri için EN 388:2016 normunu kullanıyoruz. Bu norm 2016 yılında güncellenmiştir ve bir eldivenin kesilme seviyesini belirlemek için farklı bir test yöntemi kullanmaktadır.
Tüm kesilme koruması eldivenlerine gitmek istiyorum

Kafa karışıklığını azaltmak ve sizi hem kesilmelere hem de yırtılmalara karşı en iyi koruyacak el korumasını bulmanızı kolaylaştırmak amacıyla bir kesilme koruması kılavuzu tasarladık. Kesilme koruması kılavuzunu buradan indirebilirsiniz.

SHOWA, sizin ve çalışanlarınızın ellerini kesilme ve yırtılmalara karşı koruyan çeşitli teknolojiler geliştirmiştir. Her bir teknoloji farklı elyaflarla tasarlanmıştır ve gelişmiş bir kesilme koruması sunmaktadır.

C kesim düzeyine sahip DURACoil teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin
Hagane Coil® ile S-TEX teknolojisi hakkında daha fazlasını keşfedin

DESTEK MATERYALİ VE SORULAR

Katalogları nerede bulabilirim?

Tüm SHOWA eldivenlerini içeren bir ürün kataloğumuz, çeşitli sektörlere özgü kataloglarımız ve bazı ürün broşürlerimiz vardır.
SHOWA broşürlerini ve kataloglarını indirebilirsiniz.
Sayfayı en alta kadar aşağı kaydırın; “Faydalı Bağlantılar” seçeneği altında broşür ve kataloglarımızı bulabilirsiniz.

Tüm broşür ve katalogları görmek istiyorum

Tüm dillerde kataloglarınız var mı?

Tüm SHOWA eldivenleri portföyümüzü içeren, İngilizce, İspanyolca, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, Portekizce (Brezilya Portekizcesi) ve İtalyanca dillerinde hazırlanmış bir ürün kataloğumuz mevcuttur. Bu kataloğu, web sitemizin en alt kısmındaki “Faydalı Bağlantılar” seçeneği altında bulabilirsiniz.

Bölgenizde sunulan eldivenleri görebilmek için bulunduğunuz bölgeyi/ülkeyi seçmeyi unutmayın. Sayfanın sağ üst köşesinde, 1) Bölgeyi, 2) Dili değiştirebilirsiniz.

Tüm broşür ve katalogları görmek istiyorum

EBT Nedir?

2002 yılında, çığır açan Eco Best Technology® (EBT) adlı teknolojimizi kullanarak ilk biyoçözünür nitril eldivenimizi piyasaya sürdük ve şu anda birbirinden farklı uygulamalar için kullanılabilecek kapsamlı bir EBT eldivenleri ürün gamına sahibiz.

EBT, hem nitrilin biyolojik olarak aktif dolum alanlarında organik bileşenlere dönüşmesini hızlandırır hem de AYNI KALİTE, PERFORMANS ve KORUMAYI DÜNYAMIZ İÇİN DAHA FAYDALI bir şekilde sunar.

EBT hakkında detaylı bilgi almak istiyorum
Tüm SHOWA biyoçözünür eldivenlerini görmek istiyorum

EBT teknolojili eldivenler tekrar kullanılabilir mi?

Tüm SHOWA yeniden kullanılabilir biyoçözünür eldivenler yıkanabilir. Kullanma talimatlarını ürün bilgi sayfasında veya ürün ambalajında bulabilir ya da ürün sayfasından indirebilirsiniz.
SHOWA tek kullanımlık biyoçözünür eldivenler ise, adından da anlaşılacağı gibi sadece bir kez kullanılabilirler. Tek kullanımlık eldivenler kullanıldıktan sonra uygun bir şekilde bertaraf edilmelidir.

Tek kullanımlık veya yeniden kullanılabilir çeşitli EBT eldivenler sunmaktayız. Ana sayfadaki “Koruyucu eldivenlerimiz” bölümüne gidip “Biyoçözünür (EBT) eldivenler” seçeneğine tıklayarak tüm SHOWA EBT eldivenlere ilişkin bir genel bakışa ulaşabilirsiniz.

Bir eldivenin tekrar kullanılıp kullanılamayacağından emin olmak için, ürün sayfasından bilgi sayfasını indirerek kullanma talimatlarını okuyun.

SHOWA EBT eldivenlerine dair genel bakışı görmek istiyorum

EBT hakkında detaylı bilgi almak istiyorum

Hangi uygulama veya hangi kimyasal ürün için hangi eldiveni tavsiye edersiniz?

Birbirinden farklı birçok uygulama ve görev için çeşitli SHOWA eldivenleri sunuyoruz. Aşağıdaki filtreleme seçeneklerinden birini kullanarak uygulamanız için en doğru eldiveni kolayca bulabilirsiniz.

1. Ürün genel bakışına gitmek için en üst menüdeki “SHOWA Eldivenleri” seçeneğine tıklayın. Sol tarafta, kategori, tehlike veya sektör seçeneklerini kullanarak kimyasal koruma eldivenleri seçebilirsiniz.
2. En üst menüde “Tehlikeye göre eldiven ara” seçeneğine tıklayın ve kimyasal seçin.
3. En üst menüde “Sektöre göre eldiven ara” seçeneğine tıklayın ve kimyasal seçin.

Tüm kimyasal koruma eldivenlerini görmek istiyorum

Web sitenizi, kataloğunuzu vs. temsil eden fotoğraflarınız var mı?

Medya Kitaplığımız, yüksek ve düşük çözünürlükte birçok ürün görseli içermektedir. Seçtiğiniz görselleri indirebilmek için ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.
Bulunduğunuz sayfayı en aşağıya kaydırarak Medya Kitaplığına gidebilir veya “Faydalı Bağlantılar” seçeneği altında ilgili bağlantıya tıklayarak Medya Kitaplığına ulaşabilirsiniz.

Medya Kitaplığına gitmek için buraya tıklayın

Eldiven bedenim ne?a

Eldiven beden numaraları eldivenin türüne göre değişebilmektedir. Örneğin, kesilme dirençli bir eldivenin bedeni 7/S iken başka bir kesilme dirençli eldivenin bedeni 7/M olabilir. Bunun nedeni eldivenin sunduğu elastiklik ve el becerisi ile eldiveni üretmek için kullanılan el biçimlendiricilerdir.

Web sitemizin en alt kısmında bir eldiven bedeni tablosu bulabilirsiniz. Bu kılavuz, doğru eldiven bedenini kolayca bulmanıza yardımcı olacaktır!

Bulunduğunuz sayfayı en aşağıya kaydırın; “Faydalı Bağlantılar” seçeneği altında, beden kılavuzunu PDF belgesi olarak indirebilirsiniz. Ayrıca, zaten bir ürün sayfasında bulunuyorsanız beden kılavuzuna erişebilirsiniz. Ürün görsellerinin altında, beden kılavuzunu indirmek için bir düğme bulunur.

Eldiven bedeni tablosunu indirmek istiyorum

FİYATLANDIRMA VE SATIN ALMA

Her bir müşteri bölgesinin satış temsilcisi kimdir?

Avrupa, ABD ve Latin Amerika geneline yayılmış Bölge Yöneticilerimiz bulunmaktadır. Bölgenizdeki satış yöneticisiyle görüşmek için aşağıdaki iletişim formunu doldurun.

Bir eldiven numunesi istemek için ne yapmalıyım? 

Size uygun SHOWA eldiveni bulmadan önce birkaç eldiveni denemek isteyebilirsiniz! Eldiven numunesi istemenizi kolaylaştırdık.

1. Seçtiğiniz ürün sayfasına gidin; sağdaki eldiven resimlerinin altında “Bir numune iste” düğmesini göreceksiniz.

2. Düğmeye tıkladığınızda, iletişim bilgilerinizi ve sizin ya da çalışanlarınızın eldiven bedenlerini girebileceğiniz bir iletişim formuna yönlendirileceksiniz. En fazla 5 farklı eldiven talep edebilirsiniz!

Eldiven numunelerinin sadece 25’ten fazla çalışanı bulunan işletmelere gönderildiğini hatırlatmak isteriz.

SHOWA eldivenlerinin fiyatlarını nerede bulabilirim?

Lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle veya yerel satış temsilcinizle iletişim kurun.
Ayrıca, iletişim formunu da doldurabilirsiniz; kısa sürede size döneceğiz.

Eldivenleri doğrudan SHOWA'dan satın alabilir miyim?

Eldivenlerimizi sadece dağıtım kanallarımız aracılığıyla satıyoruz.
Bir nihai kullanıcı iseniz, size en yakın distribütörlerimizden biriyle iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. Doğrudan teknik destek ve değerlendirme programları sunabilmekteyiz, fakat diğer tüm iletişimler ve satın alma süreçleri distribütörümüz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Bir distribütör iseniz, yerel satış temsilcimizle iletişim kurabilirsiniz.

SHOWA'nın bir eldiven planı oluşturması mümkün mü?

Çalışanlarınıza en uygun eldiveni seçebilmeniz amacıyla tüm müşterilerimize ücretsiz bir değerlendirme programı sunuyoruz; bu değerlendirme programı 4 haftada tamamlanmaktadır.

Bu süreç 4 hafta sürer ve 4 adımdan oluşur:

1. İlk toplantı
2. Deneme için numunelerin sunulması
3. Numune denemesinin değerlendirilmesi
4. El koruma programı

Değerlendirme programımızın 25’ten fazla çalışanı bulunan işletmeler için tasarlandığını hatırlatmak isteriz. İşletmeniz daha küçükse, SHOWA eldivenleri hakkında daha fazla bilgi almak için yerel distribütörünüze danışın.

4WTP hakkında daha fazla bilgi edinin

Değerlendirme programını (4WTP) nasıl başlatabilirim?

Değerlendirme programını başlatmak istiyorsanız lütfen yerel satış temsilcinizle irtibat kurun.

4WTP sayfasında, program hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

4WTP Broşürünü indirmek istiyorum

4WTP hakkında detaylı bilgi almak ve değerlendirme programına ilişkin bir rehber edinmek için 4WTP broşürümüzü indirin.

Videoyu seyret

SİPARİŞLER VE LOJİSTİK SÜREÇ

Siparişimi teslim almam ne kadar sürecek?

Siparişinizi ne zaman teslim alacağınız bir dizi etkene bağlıdır. Öncelikle siparişinizi vermeniz gerekecektir. Siparişinizi verdikten sonra 48 saat içinde bir SHOWA sipariş teyidi alacaksınız. Bu teyidi bize ulaştırmanızdan sonra yaklaşık bir teslimat tarihi bildireceğiz.
Hüküm ve koşullarımız hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

Siparişinizin durumu hakkında güncel bilgiye ulaşmak için lütfen müşteri hizmetleri temsilcinizle irtibat kurun.

Stokta kalmayan eldivenler ne zaman tekrar stokta olacak? (Stokta bulunmayan ürünler için)

Bir siparişiniz stokta bulunmadığı için gönderilmemişse, yeni ürünler stoka geldiği anda SHOWA teslim tarihini size bildirecektir.
Daha kişisel bilgiler almak ve teslimatın zaman çizelgesini öğrenmek için müşteri hizmetleriyle iletişim kurun.

Sipariş takip numarasını bana gönderebilir misiniz?

Siparişin teslim edileceği yere ve kargo firmasının sipariş takip hizmeti sunup sunmadığına bağlı olarak, sipariş takip numarası vermemiz bazen mümkün olmamaktadır. Bununla birlikte, SHOWA eldivenlerimizin teslimatıyla ilgili detaylı bilgileri size her zaman sunmaya çalıştığımızı da hatırlatmak isteriz. * ABD’den gönderilen ürünlerin sipariş takip numaraları faturada belirtilmektedir.
Siparişiniz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen müşteri hizmetleri temsilcinizle irtibat kurun.

Bulunduğum bölgede SHOWA eldivenlerini nereden satın alabilirim?

SHOWA koruyucu eldivenleri, tüm ülkelerdeki dağıtım ağımız üzerinden satın alabilirsiniz. SHOWA ürünlerini satmak için yetki verdiğimiz çok sayıda distribütörle iş ortaklığı anlaşmaları imzaladık. SHOWA Dağıtım Noktası Bulucu hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle veya yerel satış temsilcinizle irtibat kurun.

Aşağıdaki iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uygun satış temsilcimizle irtibat kurabilmenizi sağlayacağız.

Sevkiyat ve teslimat bilgileri

Tüm ürünler, sipariş teyidinde belirtildiği gibi Incoterms 2010’a göre sevk edilirler.
Siparişinizin sevkiyatı ve/veya teslimatı hakkında daha detaylı ve güncel bilgileri sipariş teyidinde bulabilirsiniz. Bulamıyorsanız lütfen yerel müşteri hizmetleri temsilcinize ulaşın.

Hüküm ve koşullarımız hakkında daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz

Teslim edilememiş tüm siparişlerimin bir listesini gönderebilir misiniz?

Beklemede olan teslim edilmemiş tüm siparişlerin genel durumunu öğrenmek için lütfen yerel müşteri hizmetleri temsilcinize başvurun.

Siparişlerimin faturalarını gönderebilir misiniz?

Sipariş teyidini almanızdan sonra sipariş onaylanmış ve işleme alınmış olur. Sipariş sevkiyata hazır hale geldiği anda SHOWA ekibimiz size bu siparişin faturasını gönderecektir. Bununla birlikte, faturanın tekrar gönderilmesi gerekiyorsa lütfen müşteri hizmetleri temsilcinizle irtibat kurun.

* ABD’de tüm faturalar sevkiyattan bir gün sonra e-posta, posta veya EDI aracılığıyla gönderilir.

Ambalajımın hacmi ne kadar?

Ambalajlama bilgilerini, seçtiğiniz SHOWA eldivenin ürün sayfasında bulabilirsiniz. Söz konusu sayfada, bir polietilen torbada kaç adet eldiven/eldiven çifti ve bir kutuda kaç adet polietilen torba bulunduğunu belirtiyoruz.

Siparişinizin detaylı ambalaj hacmi ise siparişinizin taşınacağı palete yerleştirilen ambalaj listesinde belirtilir.

Ambalajlama bilgilerini nerede bulabilirim?

1. Tüm SHOWA eldivenlerine gitmek için en üst menüdeki “SHOWA Eldivenleri” seçeneğine, ardından da seçtiğiniz eldivene tıklayın.
Arama çubuğuyla arama yaparak veya en üst menüdeki “Tehlikeye göre eldiven bul” ya da “Sektöre göre eldiven bul” seçenekleri aracılığıyla istediğiniz eldiveni bularak, seçtiğiniz SHOWA eldivenin ürün sayfasına gidin.

2. Ürün sayfasında iken, sayfanın sağında “Ambalajlama” seçeneğini görene kadar sayfayı aşağıya kaydırın. Ambalajlama bilgileri şöyle gösterilmektedir:

– her bir polietilen torba içindeki eldiven/eldiven çifti adedi
– her bir kutudaki polietilen torba adedi
– her bir kutudaki eldiven/eldiven çifti adedi

Tek kullanımlık eldivenler söz konusuysa, ambalajlama bilgileri şöyle gösterilecektir:

– dağıtıcı başına eldiven adedi
– kutu başına dağıtıcı adedi
– kutu başına eldiven adedi

3. “İndirmeler” seçeneği altında, bilgi sayfasını, kolayca bastırabileceğiniz, bilgisayarınıza/mobil aygıtınıza kaydedebileceğiniz veya başkalarıyla paylaşabileceğiniz pratik bir PDF belgesi olarak indirebilirsiniz. Bilgi sayfasında ambalajlama bilgileri de gösterilmektedir.

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün