showa
0

Genel Amaçlı Eldivenler

Kaliteli Genel Amaçlı Eldivenler

İster sağlık veya eğitim, ister fabrika ortamında çalışıyor olun, doğru eldiven seçimi, sorunsuz bir iş günü mü geçireceğinizi, yoksa tedavi masrafları yüzünden dizinize kadar borca mı batacağınızı belirler. SHOWA, bunun olmasına asla izin verememek için burada.

İşyerindeki günlük çalışmalar için yeterli, yüksek kaliteli, her amaca uygun değişik eldivenler üretiyor ve dağıtıyoruz.

Genel Amaçlı Eldiven Satın Alma

SHOWA genel amaçlı eldivenlerin tümü üstün kaliteye sahiptir; ancak, yine de özel ihtiyaçlarınıza uygun bir eldiven bulmak son derece önemlidir. İşte mükemmel eldiveni bulmak için dikkat etmeniz gerekenler:

  • Uygulama
  • Malzeme
  • Avuç içi kaplama
  • Uyum
  • Performans
  • Kapanma

SHOWA, El Güvenliği İhtiyaçlarınız İçin Neden En İyi Tercih

SHOWA, müşterilerine 70 yıldır birinci sınıf iş eldivenleri sunuyor. Kaliteli güvenlik eldivenleri üretme amaçlı küçük bir yerel şirket olarak başladığımız bu yolda, yüksek kaliteli genel amaçlı eldivenler ve eller için kişisel koruyucu donanım (KKD) üreten, ülke çapında bir üretici ve lider bir tedarikçi haline geldik.
Sahip olduğumuz engin deneyim ve yükselen endüstri trendlerini takip etme yetimiz, el güvenliği alanında inovasyonun sınırlarını sürekli olarak zorlamamıza imkan tanıyor ve ürettiğimiz her bir çift eldivenin üstün el koruması, çok yönlülük ve değer sunmasını sağlıyor.

İster laboratuvar teknisyenlerinden oluşan ekibiniz için amaca uygun toplu eldiven isteyin, ister tedarik zinciri çalışanlarınız için genel amaçlı eldivenlere ihtiyacınız olsun, SHOWA el güvenliği beklentilerinizi karşılamak ve hatta bunların ötesine geçmek için burada.

Devamını oku Kapat

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

Tehlike

Sektörler

Kaplama

Materyal

KIMYASAL DAYANIKLILIK
EN ISO 374-1:2016

MEKANIK RISKLER
EN 388:2016

Ürünleri karşılaştır

0

Sonuçlar

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün