showa
0

Kesim

ELLERİNİZİ KESİLMELERE KARŞI KORUYUN

Özel olarak hazırlanan SHOWA eldivenleri, keskin nesnelerle uğraşırken, tehlikeli ortamlarda çalışırken ve daha pek çok durumda sizi kesilmelere karşı koruyabilir.

KESİLME VE YIRTILMA VAKALARI HER HER YERDE MEYDANA GELEBİLİR

Kesilmeye karşı dayanıklı eldivenler, iş yeri güvenliğiniz için mutlaka gereklidir. İş yerinde elleriniz birçok tehlikeye maruz kalır. Kıstırma noktaları arasında sıkışabilir, keskin nesnelere maruz kalabilir, tekrar eden ergonomik strese dayanabilir, kayma, burkulma ve düşme vakaları yaşayabilir ve çeşitli yangın tehlikeleriyle karşı karşıya kalabilirler.

SHOWA, orta-düşük riskli farklı uygulamalar için çok amaçlı, kesilmeye karşı dayanıklı bir dizi eldiven tasarladı. Farklı dış malzemeye, avuç içi kaplamaya, manşet uzunluğuna, el veya kol koruyucu özelliklere, bilek moda sistemlerine ve daha birçok özelliğe göre, her uygulama için kesilmeye dayanıklı eldiven aramanızı daraltabilirsiniz.

Kesilmeye karşı dayanıklı bu tür eldivenler, inşaat, kişisel uğraşı gerektiren (DIY) projeler, üretim, depolama ve dağıtım, belediye hizmetleri, cam, havacılık, otomotiv, petrol ve gaz, metalurji, kamu hizmetleri, mekanik ve diğer alanlarda kullanılır.

Kesilmeye dayanıklı, sağlam, esnek ve güçlü eldiven ve kol kaplamaları, sıhhi tesisat, imalat, ağır ekipmanların taşınması, konserveleme, mühendislik, tuğla döşeme, parça montajı, çelik sabitleme, kaplama ve kapatma, pencere imalatı, drenaj ve boru döşeme, HVAC ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli faaliyetler sırasında size optimum koruma sunar.

Devamını oku Kapat

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

Kategori

Sektörler

Kaplama

Materyal

KIMYASAL DAYANIKLILIK
EN ISO 374-1:2016

MEKANIK RISKLER
EN 388:2016

Ürünleri karşılaştır

0

Sonuçlar

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün