showa
0

Kimyasal

ELLERİNİZİ KİMYASAL YARALANMALARDAN KORUYUN

Hemen tüm sektörlerde kimyasal yaralanmalar meydana gelebilir. Kimyasal yaralanma gerek sağlığa yönelik riskleri, gerekse maliyetleri artırır.

İŞ YERİNDEKİ KİMYASAL MADDELERİN RİSKLERİ

Kimyasal maddeler ve aşındırıcı çözücüler tüm dünyada milyarlarca insan tarafından kullanılıyor. Environmental Science and Technology (Çevre Bilimi ve Teknoloji) dergisine göre, dünyada ticari üretim ve kullanım için kayıtlı 350.000’in üstünde kimyasal madde ve kimyasal karışım mevcut. Kimyasallar, tehlikeli maddeler, gazlar ve hatta deterjanlarla temas halinde olan işçiler ellerini riske atıyor.
Kimyasal yaralanmalar, kimyasalların üretildiği mesleklerde daha sık görülse de, madencilik, boyama, inşaat, petrol ve gaz, sağlık hizmetleri, depolama, nakliye, tarım ve kaynak gibi diğer yüksek riskli sektörlerde de meydana geliyor.

Çünkü kimyasal riskler her zaman gözle görülür değildir. Bunları ortadan kaldırmak dikkat, güncel bilgi ve doğru koruyucu önlemleri gerektirir. SHOWA, gerek kimya alanında, gerekse kimyasala dayanıklı malzemelerde sahip olduğu benzersiz uzmanlık birikimini birinci sınıf eldiven üretim süreçleriyle birleştirerek, size eksiksiz ve kapsamlı bir kimyasal koruma platformu sunuyor. Kimyasal madde ve eldiven veri tabanımıza göz atmak için Chemrest.com adresini ziyaret edin veya öneri sürecini başlatmak için buradan teknik uzmanlarımızla görüşün.

Devamını oku Kapat

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

Kategori

Sektörler

Kaplama

Materyal

KIMYASAL DAYANIKLILIK
EN ISO 374-1:2016

MEKANIK RISKLER
EN 388:2016

Ürünleri karşılaştır

0

Sonuçlar

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün