showa
0

Çevre Düzenlemesi

Bahçe Eldivenleri│ SHOWA Eldiven Üreticisi

İster bir bahçıvan olun, ister kendi peyzaj şirketiniz olsun, ihtiyacınız olan bahçe eldivenleri SHOWA Eldiven Üreticisi’nde.

Çevre düzenleme sektöründe çalışanlar eğilmekten ve kirlenmekten korkmuyorlar; ancak bu, kendilerini doğanın güçlerine karşı korumak için gerekli adımları atmayacakları anlamına gelmez. Konu işte zaman kaybına neden olabilecek kesik, yanık ve nasır gibi olası yaralanmalar ise, çevre düzenlemesi için yanlış KKD’yi seçme riski, iş yerinde yaralanma veya zaman kaybı ihtimaline değmez.

Bahçe Eldivenleriniz Neden Hep Hazır Bulunmalı?

SHOWA’nın bahçe eldivenleri birçok sektörde kullanılabilir!

Çevre düzenlemesi alanında çalışmak, en hafif ifadeyle tehlikeli olabilir. Toprakla iç içe çalışmanız veya çevre düzenlemesi sektöründe kullanılan birçok kimyasalı kullanıyor olmanız fark etmez; yaralanma ve enfeksiyon riski her yerde. İş için doğru kişisel koruyucu donanım eldiveni gereksinimi yalnızca işin yapılmasına yönelik işlevsellik için değil, aynı zamanda son kullanıcıların korunması açısından da büyük önem taşıyor.

Toprakla çalışırken, birçok organik organizma vücudunuzdaki en küçük kesiklere bile kolayca girebilir. Bu bakterilerin çoğu önemli bir etkiye neden olmayabilir; ancak vücudunuzun ne tür bir reaksiyon vereceğini asla bilemezsiniz. Dolayısıyla, en iyisi toprakla çalışırken ellerinizi koruyun.

Ayrıca, çalıştığınız bahçenin sağlıklı olması için kullanmanız gerekebilecek birçok gübre ve diğer kimyasallar/bileşiklerle doğrudan temasa karşı da kendinizi korumalısınız. Bunlar, doğrudan temas halinde ciltte yanığa ve/veya başka bir şekilde tahrişe neden olabilir. Duvarlar, bahçe yatakları vb. inşa etmek için taş veya diğer peyzaj malzemeleriyle çalışıyorsanız, bir çift de ağır iş eldiveni almayı düşünmelisiniz.

SHOWA’dan Bahçe Eldivenleri

Bir DIY (Do It Yourself [Kendin Yap]) bahçıvanı veya işletme sahibi olmanız önemli değil; hem kendinizi hem de personelinizi potansiyel tehlikelerden korumak için gerekli tüm ekipmana sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Bahçe eldiveni gerekiyorsa, çözüm SHOWA Eldiven Üreticisi’nde!

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün