showa
0

Tüm Baskı Uygulamalarınız için Kaliteli Baskı Eldivenleri

Baskı işi eğlenceli ve tatmin edicidir, ancak kullanılan kimyasallar ve makinelerden dolayı eller için çeşitli riskler de taşır. SHOWA’nın birinci sınıf baskı eldivenlerinden oluşan eldiven KKD koleksiyonu, bu risklere karşı yüksek el koruması sunmak ve baskı işinizdeki hoş olmayan durumları ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır.

Kaliteli ve Güvenilir Baskı Eldiveni Çeşitlerimiz

Kaliteli ve inovatif el korumasına adanmış bir şirket olarak, SHOWA, tüm baskı eldivenleri ihtiyaçlarınız için tek adresinizdir. Her baskı görevi için bir baskı eldivenimiz mevcuttur ve eldiven yelpazemiz şunları içerir:

Kimyasallara Karşı Dayanıklı

Sert baskı kimyasalları, mürekkepler, yağlar ve gresler kullanırken ellerinizin iyi korunduğundan emin olmalısınız. Kimyasallara dayanıklı üst düzey baskı eldivenleri koleksiyonumuz, bu kimyasallarla doğrudan teması önler ve eldiveninize sıvıların girme olasılığını azaltmak için benzersiz bir manşet tasarımına sahiptir.

Kesilmeye Karşı Koruyucu

SHOWA kesilmeye karşı koruyucu baskı eldivenleri, ellerinizi ve parmaklarınızı baskı makinelerinin neden olduğu yırtılmalara, derin kesiklere ve diğer el yaralanmalarına karşı korur. Seçenekler arasında Kevlar, tasarım iplik, naylon, cam elyaf, polyester, HPPE ve pamuk sayılabilir.

cDarbe ve Aşınmaya Karşı Dayanıklılık

Baskı makineleri ellerinizi sadece kesilme ve yırtılma riskiyle karşı karşıya bırakmaz, aynı zamanda kesme ve baskı işlerinde kullanılan ağır pres aletleri nedeniyle ağrılı aşınmalara da maruz bırakır. Darbeye ve aşınmaya dayanıklı baskı eldivenlerimizle, potansiyel aşınmalara karşı maksimum el korumasına sahip olduğunuz için endişelenmenize hiç gerek yok.

Titreşime Karşı Koruyucu Eldivenler

Kesme ve baskı makinelerinden kaynaklanan uzun süreli titreşim, sinir sistemini etkileyerek el-kol titreşim sendromu (HAVS) adı verilen bir rahatsızlığa neden olabilir. Titreşime dayanıklı eldivenlerimiz darbenin çoğunu emerek bu makineler tarafından ellerinize aktarılan titreşim enerjisini azaltır ve sizi HAVS’a karşı korur.

SHOWA, baskı görevleriyle ilgili risklere karşı üstün el koruması sağlama garantili çok çeşitli baskı KKD eldivenleri tasarlar ve üretir. Bu konuda geniş uzmanlık birikimine sahibiz ve hemen her baskı işi için bir baskı eldivenimiz mevcut.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün