showa
0

Belediye Hizmet Çalışanları için Yüksek Kaliteli Eldivenler

İşin manuel yapısı nedeniyle, belediye hizmetleri sunan herkes için el koruması kritik önem taşır. SHOWA, elleri işçilerin karşılaşabilecekleri enfeksiyonlardan ve kirleticilerden korumayı garanti eden, çeşitli belediye hizmetlerine yönelik KKD eldivenleri üretir.

Belediye Çalışanları İçin Güvenilir Eldivenler

Belediye hizmetleri her şehrin sosyal, ekonomik ve hatta çevresel gelişimini doğrudan etkiler. Bir şehrin performansındaki temel rolleri göz önüne alındığında, belediye çalışanları ellerinin kaliteli bir şekilde korunmasını hak eder. SHOWA, yüksek kaliteli belediye eldivenleri üreterek, bunun gerçekleşmesini güçlü bir şekilde desteklemektedir. Geniş eldiven yelpazemiz aşağıdakiler için idealdir:

  • Atık yönetimi ve geri dönüşüm
  • Su temini ve atık su bertarafı
  • Enerji üretimi ve tedariği
  • Belediye sağlık hizmetleri
  • Kanalizasyon temizleme, çöp temizleme ve bertaraf
  • Belediye yolları ve yağmur suyu drenajı

Belediye Eldiveni KKD Çözümleri Yelpazemize Göz Atın

Belediye eldivenleri yelpazemiz şunları içerir:

Genel Kullanıma Yönelik Eldivenler

SHOWA genel amaçlı belediye eldivenleri, düzenli belediye hizmet görevlerinden kaynaklanan kesikler, delinmeler, sıyrıklar ve yırtılmalar gibi çeşitli tehlikelere karşı korunmak üzere tasarlanmıştır.

Kimyasallara Karşı Dayanıklı

Bu eldivenler, sağlık hizmetleri, kanalizasyon temizleme, su temini, atık su bertarafı, atık yönetimi ve geri dönüşümde görev alan belediye hizmet çalışanları için idealdir. Bu işlemlerde kullanılan sert ve zararlı kimyasallara karşı koruma sağlarlar.

Kesilmeye Karşı Koruyucu

SHOWA kesilmeye dayanıklı belediye eldivenleri keskin nesnelere karşı koruma sağlar ve sağlık hizmetleri veya yol ve yağmur suyu drenaj projeleriyle uğraşan belediye çalışanları için idealdir.

Elektriksel Güvenlik

Elektriksel güvenlik eldivenleri yelpazemiz, belediye hizmet çalışanlarını elektrikli işlerde çalışırken şoktan korur. Enerji üretimi ve temininde görev alan çalışanlar için idealdir.

Belediye Eldiveni Ürün Yelpazemize Hemen Göz Atın

İster belediye sağlık hizmetlerinde görev alıyor olun, ister belediye yolları ve drenaj yol işleriyle uğraşın, el koruması kritik öneme sahiptir. SHOWA belediye eldivenleri sizin gibi insanlar düşünülerek tasarlanmıştır. Verimliliği etkilemeksizin üstün koruma ve olağanüstü konfor sunarlar.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün