showa
0

Depo Eldiveni

Depo işlerine yönelik SHOWA PPE eldivenleri, depolarda her zaman mevcut olan risklere karşı üst düzey koruma sağlar.

Ellerinizin Kaliteli Bir Korumaya İhtiyacı Var

Bir depoda veya dağıtım tesisinde çalışıyorsanız, mükemmel iş çıkarmak için yetenekli ellere sahip olmalısınız. Taşıma işleminden forklift çalıştırmaya kadar, ellerinizin uygun şekilde korunması gerekir.

Ancak, korunmak için herhangi bir eldiven takamazsınız. Yanlış eldiven türünü seçmek, nesneleri tutarken düşürmenize ve hatta ölümcül bir kazaya neden olabilir.

İyi Bir Depo Eldiveninin Nitelikleri

Her depo farklıdır, bu nedenle yaptığınız işe uygun, belirli özelliklere sahip bir eldivene ihtiyacınız var. Depo işlerine yönelik eldivenleriniz, aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır:

  • Koruyucu kaplama
  • Su geçirmezlik
  • Ergonomik şekil
  • Yalıtım
  • Kavrama yardımı

Bu özelliklerin birkaçını sunan çok sayıda eldiven bulabilirsiniz. Ancak en iyisi, kaliteli bir depo eldiveni için gereken tüm unsurlara sahip bir ürün bulmaktır.

SHOWA, yukarıda belirtilen özelliklerin tümüne ek olarak, yaptığınız işe özgü diğer birçok özelliğe sahip depo eldivenleri tasarlar.

Her eldivenin ilk amacı koruma olsa da, SHOWA olarak koruma için konfordan ödün verilmemesi gerektiğine inanıyoruz.

SHOWA eldivenleri, elin doğal kıvrımına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Elinize sıkı bir şekilde oturur ve hava alabilirliği koruyarak içerideki sıcaklık ve nemin dışarı çıkmasına izin verir.

Hagane Coil® astar ve Kevlar® ile tasarlanmış eldivenlerimiz kesilmelere ve aşınmalara karşı üstün koruma sağlar. Hassas işlerde çalışmanız gerekiyorsa, el becerinizi korumak üzere çok filamentli polyester sargılı iş eldivenlerimiz de mevcut.

Elleriniz Üstün Depo İş Eldivenlerini Hak Ediyor

SHOWA, mükemmel koruma sağlayan ve elinize konforlu bir şekilde oturan depo eldivenleri üretir. Daha da iyisi, en iyi depo eldivenlerimiz el yorgunluğunu önlemeye yardımcı olur ve ellerinizi yormadan uzun saatler çalışmanıza olanak tanır.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün