showa
0

DIY (Do It Yourself [Kendin Yap])

DIY Eldivenleri│ SHOWA Eldiven Üreticisi

Planlanmış bir DIY projeniz mi var? Ellerinizi temiz tutmak için kendin yap (DIY) eldiven almayı unutmayın!
Hayır – DIY eldiven “kendi eldivenlerinizi yapın” anlamına gelmiyor. Aksine, bu terim, bir DIY projesi veya görevi ne tür tehlikeler içeriyorsa içersin, en sevdiğiniz DIY projeleri de dahil olmak üzere, birçok farklı uygulama için kullanabileceğiniz Showa eldivenlerinin tümünü ifade ediyor.

İtiraf edelim ki, kolları sıvayıp kendi başınıza bir projeyi tamamlamak oldukça tatmin edici bir deneyim. Ancak yapılması gereken işe bağlı olarak, sizi yapışkan kirlerden veya tahrişe yol açma ihtimali bulunan maddelere maruz kalmaktan korunmak için ellerinizin kapalı olduğundan emin olmak istersiniz.

DIY (Kendin Yap) Eldivenler için En İyi Uygulamalar

DIY eldivenler hemen her proje için harika!
DIY eldivenler, siz birçok farklı projede çalışırken ellerinizi kesilmeye, yırtılmaya, soğuğa ve kimyasal tehlikelere karşı korumak için mükemmel.

Örneğin, birçok kişi ister döşeme ister mobilya parçaları olsun, evlerindeki ahşap yüzeyleri yeniden cilalamayı sever. Bu sürecin bir kısmı genellikle ahşabı boyamayı veya cilalamayı içerir. Bu maddelerde kullanılan kimyasalların cildi tahriş etme potansiyeli bulunmaktadır ki bu da, söz konusu maddelere maruz kalma ihtimalini en aza indirmek için uygun korumanın kullanılması gerektiği anlamına gelir.

DIY eldivenler için uygun olan diğer bir uygulama, kendi başınıza yaptığınız araç yağ değişimi işlemidir. Kendin Yap KKD eldivenleri, hafif olmaları, el becerisi için tam bir hareket aralığı sunmaları, kaygan ve yağlı ortamlarda kavrama gibi eldiven özelliklerinden dolayı bu tür çalışma ortamlarında sıklıkla kullanılır ve ayrıca cilde doğrudan temas eden bu tür maddelere karşı koruma sağlar.

Son olarak DIY eldivenler ressamlar için adeta bir zorunluluktur; zira, projeleri boyunca, bazıları temas halinde cildi tahriş edebilecek çok çeşitli maddeler ve ortamlarla temas ederler. Bu maddelerden bazıları çeşitli türde yapıştırıcı ve boyalar içerir.
Kendin yap projeniz her ne olursa olsun, aradığınız DIY KKD eldiven çözümü SHOWA’da mevcut.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün