showa
0

SHOWA'dan Kaliteli Farmasötik Eldivenleri

SHOWA, laboratuarlar, tıbbi araştırma merkezleri ve partikül maddenin sıkı kontrolünü gerektiren diğer farmasötik uygulamalar için, kaliteli ve güvenilir farmasötik eldivenlerden oluşan bir ürün yelpazesi sunar.

Farmasötik Sektöründeki Risk Türleri

Diğer tüm sektörlerde olduğu gibi, farmasötik sektöründeki işlerin de kendine özgü riskleri vardır. Bunlara aşağıdakileri ve diğer riskleri kapsar:

UV Radyasyonuna Maruziyet

İyonik olmamasına rağmen, transillüminatör kutularındaki ultraviyole lambalar, biyolojik güvenlik kabinleri, UV çapraz bağlayıcılar ve farmasötik laboratuvarlarda ürün sterilitesini korumak için kullanılan diğer ekipmanlardan gelen UV radyasyonu, ağrılı lokalize cilt yaralarına ve cilt kanserine neden olabilir.

SHOWA’nın kalın nitril farmasötik eldivenleri ve çift lateks eldivenleri, UV radyasyona karşı mükemmel bir koruma sunarak farmasötik alandaki çalışanlarınızın işlerini UV radyasyona maruz kalmadan yapmalarını sağlar.

Mantar Maruziyeti

Üretim sürecinde antibiyotik tozuna maruz kalmak, ciltte ve tırnaklarda mantar enfeksiyonlarına neden olur.

SHOWA’nın farmasötik eldiven yelpazesi nitril, biyobozunur (EBT) ve poliüretan eldivenler gibi seçenekleri içerir ve bunların tümü antibiyotik tozuna karşı aşılmaz bir bariyer görevi görür ki sonuçta mantar enfeksiyonu olasılığı ortadan kalkmış olur.

Mekanik Tehlikeler

Farmasötik sektöründeki paketleme ve doldurma makinelerinin sürekli ve tekrarlayan hareketleri, personeli kesilme, aşınma, ezilme, dolaşma, darbe, delinme, titreşim ve kesme riskiyle karşı karşıya bırakır.

SHOWA’nın kesilmeye, aşınmaya ve darbeye dayanıklı eldivenleri, bu potansiyel el tuzaklarına karşı üstün koruma sağlayarak çalışanlarınızın sürekli el yaralanmaları endişesi olmaksızın işlerini yapmalarına imkan tanır.

Neden SHOWA Farmasötik Eldivenleri Tercih Etmelisiniz

İster yüksek kontrollü bir laboratuvarda, ister normal bir dispanserde çalışıyor olun, ellerin korunması kritik önem taşır. SHOWA farmasötik eldivenleri, yüksek kaliteli malzemeler ile tasarlanmış olup, üstün el koruması sağlama ve ürün kontaminasyonunu önleme garantilidir.

Olağanüstü bir esnekliğe ve güce sahiptirler ve maksimum konfor ve daha az el yorgunluğu için elinizin şeklini alırlar.

Ayrıca her zaman rahat bir tutuş sağlamak üzere dokulu bir yüzeye sahiptirler. Her bir eldiven titizlikle tasarlanmış olup, KKD standartlarına ve gereksinimlerine uygundur.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün