showa
0

Gıda Uyumlu Eldivenler

Sektördeki En İyi Gıda Uyumlu Eldivenler

SHOWA üstün nitelikli gıda uyumlu eldivenler üreterek, ellerin mükemmel bir şekilde korunmasına ve gıdaların kontaminasyonsuz bir şekilde işlenmesine imkan tanır.

Gıdaların Daha Güvenli İşlenmesine Yönelik Eldivenler

Enfes yemeklerin hazırlanmasında eller büyük rol oynar. Bir yengecin pençelerinin ayrılmasından, bir bifteğin porsiyonlar halinde kesilmesine kadar tüm işlemlerde ellerinizi sürekli yaralanmaya karşı korumanız gerekiyor. Aynı zamanda gıdalar da kirleticilere karşı korunmalı.

Ancak bunu herhangi bir eldiven takımı yapamayabilir. Yiyecekleri işleme şeklinize göre özel olarak tasarlanmış eldivenleri seçmelisiniz. Doğru koruyucu seçenek yalnızca gıda ürünlerini kirleticilerden korumakla kalmaz, aynı zamanda gıda işleyicilerine de gıdaları tüketiciler için işleyip hazırlarken soğuğa, kesilmelere ve yüksek sıcaklığa bağlı tehlikelere karşı koruma sağlar.

SHOWA olarak esneklikten ödün vermeksizin, sizi yaralanmalara karşı etkili bir şekilde koruyabilecek eldivenler üretiyoruz. Hatta bazı eldiven çeşitlerimiz, ıslak ve yağlı koşullarda daha iyi tutuş kabiliyeti sağlıyor.

70 yıllık tecrübemizle, artan taleplere ayak uydurarak gıda sektörü için en iyi eldivenleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

Gıda Uyumlu Eldivenler Neden Gerekli

Salgınların %89’unun, gıdaların çalışanlar tarafından eldivensiz olarak işlendiği restoranlardan kaynaklandığını biliyor muydunuz?

Bu doğrultuda gerek FDA, gerekse Gıda Mikrobiyolojik Kriterleri Ulusal Danışma Komitesi, aşağıdaki nedenlerden dolayı gıda işlemede eldiven kullanımını zorunlu tutuyor:

  • Gıdalara korunmasız ellerle temas edilmesi, gıda kaynaklı hastalıkların yayılmasına neden olabilir.
  • İnsanlarda bulunan patojenler gıda maddelerine aktarılabilir.

Gıda Uyumlu Eldiven Giymenin Faydaları

Ayrıca eldiven kullanmak sizin güvenliğiniz açısından da büyük fayda sağlayabilir:

  • Elleriniz işe bağlı yaralanmalara karşı güvende olacak, böylelikle kesik ve yanık olasılığı azalacak.
  • Taş fırından veya et dondurucudaki dondurulmuş etlerden gelen ekstrem sıcaklıklara karşı mükemmel bir şekilde korunmuş olacaksınız.
  • Gıda uyumlu eldiven giymek, kirleticileri elinizden ve gıda ürünlerinden uzak tutar.

SHOWA Gıda Uyumlu Eldivenler Her İhtiyaca Uygun

SHOWA, özel ihtiyacınıza hitap eden, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli gıda uyumlu eldivenler sunuyor. Önceliğimiz, ikinci bir cilt gibi elinize oturan konforlu eldivenlerimizle size üstün el koruması sağlamak. Sıvı geçirmez eldivenlerden kesilmeye karşı dayanıklı astarlı eldivenlere kadar, her göreve ve tehlikeye uygun bir eldiven çifti bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün