showa
0

Havaalanları ve Limanlar

Havaalanı ve Liman Eldivenleri │ SHOWA Eldiven Üreticisi

SHOWA Eldiven Üreticisi, gerek liman, gerekse havaalanı eldivenlerinde yalnızca en iyi ürünleri sunar.

Seyahat eden birçok insanın havaalanı personelinde gördüğü eldivenler, genellikle tipik üniformanın bir parçası değildir. Bu durum, yolcuların sadece bagaj check-in ve tarama alanlarında çalışanlarda gördüğü standart beyaz veya mavi eldivenler için geçerlidir. Ancak, her havaalanının gerek içinde, gerekse dışında çalışan birçok kişinin havaalanı eldiveni kullanması gerekmektedir.
Günümüzde, çeşitli limanlarda çalışanlar için, liman eldivenleri üniformanın standart bir parçasıdır; çünkü bu eldivenler, dış nesnelere ve her gün taşımaları gereken yüke bağlı potansiyel yaralanmalara karşı ekstra koruma sağlar.

Liman ve Havaalanı Eldivenleri Personel İçin Neden Bir Gerekliliktir?

İster dışarıdaki nesneler, ister çanta taşıma veya nakliye konteynerlerinin yüklenmesi ile meşgul olsun, SHOWA eldivenleri havaalanı personelinizi korur.

Havaalanı personelinin günlük ihtiyaçları söz konusu olduğunda, havaalanı eldivenleri düşündüğünüzden daha standarttır. Aynı şey limanlarda çalışanlar için de geçerlidir. Örneğin, dışarıda çalışırken, uçaklara işaret verirken, özellikle sert kış aylarında hava koşullarına karşı koruma sağlayan birtakım ağır iş eldivenlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bagaj taşıyanlar, ağır çantaları güvenli bir şekilde taşımalarına ve havaalanındaki herhangi bir yerden uçağa ve uçaktan başka bir yere götürmelerine yardımcı olacak, yüksek kaliteli bir çift ağır iş eldivenine ihtiyaç duyar.

Liman eldiveni takması gerekenler ise, sadece nesnelerden değil, çeşitli makine parçalarını kullanmaya, keskin kenarlara, potansiyel kesilme veya yırtılma riski oluşturan metal nakliye konteynerleriyle uğraşmaya ve hava kargosu taşımaya bağlı potansiyel yaralanmalardan korunmaya ihtiyaç duyabilir.

SHOWA’dan Havaalanı ve Liman Eldivenleri

Havaalanı ve liman personeliniz, işlerini güvenli bir şekilde yapmalarını sağlamak üzere ihtiyaç duyulan güvenlik ekipmanlarına sahip olmalıdır.

SHOWA, havaalanı ve liman eldivenlerinde çeşitli alternatifler sunmaktadır; yani, personelinizin tercih edebileceği birçok seçenek mevcuttur. İster akrilik, daha hafif eldivenlere, ister ağır işe yönelik HPPE veya polyester eldivenlere ihtiyaç duysunlar, aradığınız her şey SHOWA Eldiven Üreticisi’nde mevcut.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün