showa
0

İnşaat

İnşaat Sektörü İçin En İyi Eldivenler

SHOWA, tüm inşaat sektörü çalışanları için ideal üstün koruma ve olağanüstü esneklik sunan, yüksek kaliteli koruyucu eldivenler üretir.

İnşaat Eldiveni İşletmenizi Potansiyel Kayıplara ve Strese Karşı Korur

El yaralanması tedavilerinin maliyeti yüksektir. Ulusal Güvenlik Konseyi’ne göre, kopmuş bir tendonun tedavisi 70.000 ABD dolarının üstünde bir miktara veda etmeniz anlamına gelirken, dikiş gibi basit bir şey yaklaşık 2.000 ABD doları tutuyor. Olası dava maliyetleri ve yoğun süreçleri de eklediğinizde, sakatlayıcı kayıplar ve strese karşı kazançlı bir formül elde edeceksiniz. İşin iyi yanı, çok daha basit bir çözüm var: ekibiniz için SHOWA’dan kaliteli inşaat eldivenleri satın alın.

SHOWA, İnşaat Eldivenleriniz için Neden Güvenilir Bir Kaynak

Doğası gereği inşaat projeleri tehlikeli, ancak el emeği gerektiren işler olup, konfordan ödün vermeden ekibiniz için en üst düzeyde el koruması sunan inşaat eldiveni kullanılmasını gerektirir. Bu tanıma uyan eldivenleri bulmak zor olabilir, ancak eldiven yelpazemizde size uygun seçenekler de mevcut.

SHOWA’da öncelik, güvenlik ve konfordur. Bu, sattığımız inşaat eldivenlerine de yansıyor. İnşaat eldivenlerimizin her bir çifti hem en son KKD (kişisel koruyucu donanım) standartlarına uyuyor, hem de güvenilirlik, kalite, çok yönlülük ve değere odaklı tasarıma sahip. Uygulamalı yaklaşımımız sayesinde, ürettiğimiz eldivenler:

  • İnşaat işçileri tarafından zevkle giyiliyor.
  • İşin verimli bir şekilde tamamlanmasını kolaylaştırıyor.
  • El yaralanmalarına karşı en üst düzeyde koruma sağlıyor.

Geniş İnşaat Eldivenleri Ürün Yelpazemizi Keşfedin ve Seçiminizi Yapın

Dikişsiz ve kaplamalı eldivenlerin öncüleri olarak, KKD (kişisel koruyucu donanım) inovasyonunun hızını belirliyor ve ürettiğimiz her bir inşaat eldiveninin öncekinden daha iyi olmasını sağlıyoruz. Ayrıca, tüm inşaat projelerinin aynı olmadığını biliyoruz, bu yüzden çok çeşitli inşaat eldivenleri sunuyoruz. Eldiven seçimlerimiz şunları içeriyor:

  • Genel kullanıma yönelik eldivenler
  • Kimyasal eldivenler
  • Kesilmeye karşı koruyucu eldivenler
  • Isıya dayanıklı eldivenler
  • Özel eldivenler

Bir inşaat projesindeki makineleşme seviyesi ne olursa olsun, el işçiliği kaçınılmazdır. Ancak artık el güvenliği hakkında endişelenmenize gerek yok; SHOWA inşaat eldivenleri, gerek siz, gerekse ekibiniz için en üst düzeyde el korumasını ve rahatlığı garanti ediyor.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün