showa
0

Laboratuvar

Üst Sınıf Laboratuvar Eldivenleri

En önemli laboratuvar güvenlik kurallarından biri, her zaman cildin her türlü kimyasalla temasını önlemektir. İster laboratuvarda tam zamanlı çalışıyor olun, ister arada bir uğrayın, SHOWA bu kurala uymanızı sağlamak üzere burada. İşlevsellikten ödün vermeksizin kimyasallara ve delinmelere karşı üstün direnç sunmayı garanti eden üst düzey laboratuvar eldivenleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

Laboratuvar Eldivenlerinin Sunduğu Koruma ve Faydalar

İş Güvenliği ve Sağlık İdaresi’ne göre, el yaralanması tedavisi için acil servise başvuran işçilerin yaklaşık %70’i genellikle eldiven giymiyor. Ne yazık ki, el yaralanmaları sadece yaygın değil, aynı zamanda tedavileri de oldukça pahalı. Bir el yaralanması tedavisinin maliyeti ortalma 540 ila 26.000 dolar arasında.

Laboratuvardayken gerek kendinizin, gerekse ekibinizin her zaman kaliteli laboratuvar eldivenleri kullandığından emin olmak, sadece bu istatistiklerin bir parçası olmanızı engellemekle kalmayacak, aynı zamanda yüksek miktarda paranın cebinizde kalmasını sağlayacak. Ayrıca, sizi laboratuvarda yaygın olarak meydana gelen aşağıdaki tehlikelerden de koruyacak:

  • Kesikler ve sıyrıklar
  • İğne yaralanmaları
  • Isıya ve kimyasal maddelere bağlı yanıklar
  • Laboratuvarda bulunan bakteri ve virüs gibi tehlikeli biyolojik ajanlara maruziyet
  • Delinme yaraları
  • Cildinizle temas ettiğinde tahrişe neden olabilecek tehlikeli maddeler

Laboratuvarda En İyi KKD’a Sahip Eldiven Giymek

Daha önce belirtilen istatistiklere göre işçilerin geri kalan %30’luk kısmının eldiven giyiyor olmasına rağmen, bu eldivenlerin ya türleri yanlış, ya da kalitesizler. Dolayısıyla, her ne kadar laboratuvar eldivenleri giymek güvenliğiniz için zorunlu olsa da, birinci sınıf kalitede ve yapılacak işe uygun olduklarından emin olun. Neyse ki, artık aramanıza gerek yok; sektörün en iyi laboratuvar eldivenlerini sunuyoruz.

Laboratuvar eldivenlerimiz gelişmiş KKD yeniliklerine göre tasarlanmış olup, en son laboratuvar güvenlik standartlarına uygundur. Konfor ve esneklikten ödün vermeksizin üstün koruma garantilidirler.

Seçeneklerimiz arasında, tarımdan üniversiteye ve üniversiteden sağlık hizmetlerine kadar her sektörde kullanım için ideal, tüm el boyutları için birinci sınıf laboratuvar eldivenleri bulunuyor. SHOWA laboratuvar eldivenleri ile hem sizin hem de ekibinizin ellerinin her zaman koruma altında olacağından emin olabilirsiniz.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün