showa
0

Madencilik Sektörü İçin En İyi Eldivenler

SHOWA madencilik eldivenlerinin, verimliliği engellemeden kritik el darbe noktaları için üst düzey koruma sunduğu test edilmiş ve kanıtlanmıştır.

Kaliteli Madenci Eldivenleri Ekibiniz İçin Neden Kritik Öneme Sahip

Madenci eldivenleri maruz kaldıkları el yaralanmalarına karşı koruma sağlasa da, maden işçileri etkili çalışmalarını engellediği için bu eldivenleri giymekten kaçarlar. Bu durumda ellerin maruz kalacağı risklerin bazıları şunlardır:

  • Sıyrıklar, kesikler ve yırtılmalar: Madencilik makinelerinin hareketli parçaları parmakların, ellerin ve kolların kesilmesine yol açabilir.
  • Kimyasal tehlikeler: Temizlik ve organik çözücüler ve metal işleme kimyasalları, maden işçilerinin kaliteli eldivenler giymediklerinde maruz kaldıkları kimyasal tehlikelere birkaç örnektir.
  • Kimyasal tehlikeler: Temizlik ve organik çözücüler ve metal işleme kimyasalları, maden işçilerinin kaliteli eldivenler giymediklerinde maruz kaldıkları kimyasal tehlikelere birkaç örnektir.
  • Zararlı toz: Madenci eldivenleri olmadan, kömürden ve maden yataklarındaki diğer malzemelerden gelen ince parçacıklar cilde nüfuz edebilir ve kana girebilir, alerjik reaksiyonlara, enfeksiyonlara ve sistemik toksisiteye neden olabilir.
  • Termal stres: Madenlerde hava aşırı derecede ısınabilir. Isı çıplak eller için tehlikelidir, soğuk ise kişinin uyuşmasına neden olabilir ve üretkenliği etkiler..

 

Ne yazık ki, bir el yaralanması meydana geldiğinde, yaralanan işçinin yasal işlem yapmaya karar vermesi durumunda, şirketiniz ilgili mali yükün yanı dava masraflarını da karşılamak zorunda kalır.

Neden SHOWA Eldiven Takmalısınız

SHOWA madencilik eldivenleri sektörün en iyi ürünleridir, çünkü:

Üstün El Koruması

Sürekli KKD inovasyonu konusunda kararlı bir şirket olarak madencilik eldivenlerimiz, pazara sunduğumuz her eldivenin tehlikeli madencilik uygulamalarında aşınmaya ve kesilmeye karşı olağanüstü direnç ve darbelere karşı her zaman en yüksek koruma sunduğundan emin olmak için yorulmadan çalışan yüksek vasıflı endüstri uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından tasarlanmıştır.

El Becerisi

Personelinizin giymekten keyif alacağı madencilik eldivenleri geliştirmeye yoğunlaşıyoruz. Her eldivenimiz dayanıklı olup, hava alabilir ve ideal rahatlık ve dokunma hissi için elin şeklini alır.

Tüm Madenci Eldiveni Türleri Tek Çatı Altında

SHOWA, tüm madenci eldiveni ihtiyaçlarınız için tek adres. Kesilmeye, aşınmaya, darbeye ve yağa dayanıklı eldivenlerden, madenci eldivenlerine kadar, özel madencilik ve ekipman işleme gereksinimlerinizi karşılayan ürünler sunuyoruz.

Güvenli Madencilik

Misyonumuz ilerlemek, gelişmek ve geliştirmek. 1951’den beri bu misyona bağlı kaldık ve gelecekte de bağlı kalacağız. El güvenliği sadece işimiz değil, aynı zamanda tarihimiz.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün