showa
0

Metalurji

Metalurji Eldivenleri│ SHOWA Eldiven Üreticisi

SHOWA Eldiven Üreticisi, çalışırken korunmanıza yardımcı olmak için çok çeşitli metalurji eldivenleri sunuyor.

Metalurji eldivenleri, kariyeri dolayısıyla normal metal işleme ile doğrudan teması bulunan herkes için mutlak bir zorunluluktur. Yalnızca belirli mühendisler değil, aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer bazı meslek gruplarındaki mühendisler de potansiyel olarak tehlikeli maddelerle düzenli olarak çalışmak zorunda kalır:

  • Demirciler
  • Silah ustaları
  • Ağır ekipman operatörleri
  • Demir işçileri
  • Tamirciler
  • Hurdacılar
  • Maden işçileri
  • Kablocular
  • Kaynakçılar

Sizin veya ekibinizin metal malzemeleri ne ölçüde kullanması gerektiğinden bağımsız olarak, metalurji eldivenleri her zaman iyi bir fikirdir.

Metalurjiye Özel Koruyucu Eldivenler

Isı korumasından, keskin nesnelerden korumaya kadar, aradığınız çözüm SHOWA’nın metalurji eldivenlerinde!

Metalle çalışırken, ister normal temas ister kaynak gibi daha tehlikeli bir iş olsun, birçok potansiyel tehlike önemli yaralanmalara neden olabilir.

Örneğin, kaynak veya şekillendirme için malzemenin 2500 Fahrenheit/1300 ° C’ye kadar ısıtılması gerekir. Bu işlemler sırasında elbette, ısıtılmış metali işlemek için çeşitli aletler kullanırsınız. Ancak bu, kayması veya yerinden çıkması halinde metalle direkt temas etme riskinin sıfır olduğu anlamına gelmez.

Isıtılmış metalle uğraşmıyor olsanız dahi, levhalarla çalışmak da sizi önemli ölçüde kesiklere veya ciddi yırtılmalara maruz kalma riskiyle karşı karşıya bırakır.

Kesik ve/veya yanıklardan kaynaklanan yaralanmaları önlemek için, personelinizin bu potansiyel tehlikelere karşı koruma sağlayacak yeterlilikte eldivenler kullandığından emin olmalısınız.

SHOWA’dan Metalurji Eldivenleri

SHOWA, müşterilerine yaralanmalara karşı korunmaları ve işlerini hızlı ve verimli bir şekilde yapabilmeleri için çeşitli metalurji eldivenleri sunuyor. Ellerinizi, bileklerinizi ve hatta kollarınızı korumaya yardımcı olan çeşitli eldivenlerle, SHOWA’da herkese uygun bir şeyler mevcut.

Devamını oku Kapat

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

Kategori

Tehlike

Kaplama

Materyal

KIMYASAL DAYANIKLILIK
EN ISO 374-1:2016

MEKANIK RISKLER
EN 388:2016

Ürünleri karşılaştır

0

Sonuçlar

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün