showa
0

Paketleme İhtiyaçlarınız İçin Kaliteli ve Çok Yönlü Paketleme Eldivenleri

SHOWA paketleme eldivenleri, en zorlu paketleme ihtiyaçlarını bile karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu KKD eldiven çözümleri, yüksek kaliteli ve benzersiz malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

SHOWA Paketleme Eldivenleri Uygulamaları

SHOWA paketleme eldivenleri, çok yönlülüğün en iyi tanımı. Aşağıdaki sektörlerin tümünde paketleme işlemleri için kullanılabilirler:

  • Sağlık durumu
  • Yiyecek paketleme
  • Güzellik ürünü paketleme
  • Moda
  • Otomatik ürün montajı ve paketleme

SHOWA paketleme eldivenleri dayanıklı olup, her türlü paketleme ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Paketlemekte olduğunuz her şeyi kusursuz bir şekilde kavrayabileceğiniz dokuda bir avuç içi kısmına sahiptir ve maksimum konfor için elinizin şekline uyacak şekilde tasarlanmıştır. Yapılan testlerde, tüm KKD standart ve gereksinimlerini karşılamış ve geçmiştir. Ayrıca, küçükten büyüğe tüm boyutlarda mevcuttur.

SHOWA Ambalaj Eldivenlerinin Kalitesi

SHOWA, her biri belirli bir amaca yönelik tasarlanmış çeşitli paketleme eldivenleri üretir. İşte kaplama ve malzemelerine göre sunduğumuz eldivenlere kısa bir genel bakış:

Kaplamalar

SHOWA, çeşitli kaplamalara sahip eldivenler tasarlar ve üretir. Nitril, butil, lateks, neopren, biyobozunur ve kimyasal dirençli materyaller, bi-polimer ve diğerleri iyi örnekler arasında sayılabilir. İşinize uygun paketleme eldivenlerini belirlemek için en uygun kaplama türünü düşünün.

Malzemeler

Ayrıca birçok malzemeden eldiven üretiyoruz. Örneğin, bazı eldivenler pamuk havından yapılırken, diğerleri cam elyaf ile tasarlanmıştır. Her malzeme türü bazı önemli avantajlar sağlar ve belirli uygulamalar için uygundur. Bu nedenle, malzemeyi de kontrol ettiğinizden emin olun.

SHOWA Paketleme Eldivenlerinin Özellikleri

SHOWA paketleme eldivenleri konfor, esneklik ve üstün el korumasının adeta vücut bulmuş halidir. İnanılmaz koruma, konfor ve üst düzey dokunsallık sunarlar ve böylece ekibiniz işi herhangi bir zorluk çekmeden halledebilir.

Ayrıca her zaman rahat bir tutuş sağlamak üzere dokulu bir yüzeye sahiptirler. Her bir eldiven titizlikle tasarlanmış olup, tüm KKD standartlarına ve gereksinimlerine uygundur.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün