showa
0

Petrole ve Gaza Dayanıklı Eldivenler │ SHOWA Eldiven Üreticisi

SHOWA Eldiven Üreticisi, tüketicilere petrole ve gaza dayanıklı eldivenlerin en iyisini sunar.

Petrole dayanıklı eldivenler, çeşitli yağlar ve gresle çalışan herkes için mükemmel bir araçtır. Bu eldivenler, düzenli olarak söz konusu maddelerle temas edenler için bir gereklilik haline gelir; çünkü bu maddeler bir süre sonra cildinizi tahrip etmeye başlayabilir.

Buna ek olarak, işçiler ağır makinelerle çalışırken parmakların/ellerin sıkışması veya ezilmesine bağlı yaralanma riski yüksek olup, bu tür yaralanmalar petrol ve gaz sektöründeki yaralanmaların yaklaşık% 50-80’ini oluşturur.

Cildinizi bu materyallere ve tehlikelere maruz bırakmak yerine, yağa dayanıklı uygun bir çift eldiven alın.

Neden Petrol ve Gaza Dayanıklı Eldivenlere Yatırım Yapmanız Gerekiyor

Petrol ve gaza dayanıklı eldivenler sizi ve üzerinde çalıştığınız şeyi korumaya yardımcı olur.

Petrol ve gaz sektöründe çalışırken, işçilerin sıvı petrol ürünleri ile diğer tahriş edici ve tehlikeli maddelere maruz kalmamak için yeterli korumayı giymeleri gerekmektedir.

Bununla birlikte, petrol ve gaz sektöründe çalışanların kendilerini korumaları gereken tek tehlike kimyasal maruziyet değildir. Çalışmalara [cb1] göre, bu sektördeki en yaygın yaralanmalardan bazıları şunlardır:

  • Kesikler/Yırtılmalar/Delinmeler
  • Yanıklar
  • Çürükler
  • Enfeksiyon/biyolojik ajanlara maruziyet
  • Ampütasyon

Bunlar titreşimlere aşırı maruz kalma, aşırı sıcak/soğuğa maruz kalma veya mekanik nesneler/ağır ekipmanlar arasında sıkışma veya kısılma sonucu meydana gelebilir. Bu yaralanmaları önlemenin en iyi yollarından biri, iş kazalarının etkisini ve şiddetini azaltmaya yardımcı olan, daha sağlam teknolojilerden üretilmiş, petrole ve gaza dayanıklı doğru eldiven çiftini seçmektir.

SHOWA’dan Petrole ve Gaza Dayanıklı Eldivenler

İster arabalar üzerinde, ister bir petrol rafinerisinde çalışarak günlerinizi geçirin, petrole ve gaza dayanıklı eldiven almanız çok önemlidir. İster güverte ekibinin bir parçası olarak çalışıyor, ister bir tesisatçı veya kablocu olun, ister ağır ekipmanlarla uğraşın, kimyasal maruziyetten korunmanızı sağlayacak ve birtakım yaralanmaları önleyecek, petrol ve gaza dayanıklı bir çift eldiven satın almalısınız.

SHOWA Eldiven Üreticisi, aralarından seçim yapabileceğiniz, petrole ve gaza dayanıklı birçok eldiven sunar; böylelikle elinize en uygun, mükemmel çözümü bulabilirsiniz.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün