showa
0

Doğa Sporları İçin Kaliteli Eldivenler

İster doğa yürüyüşüne meraklı olun ister sadece dış mekan spor aktiviteleriyle ilgili herhangi bir şeyi seviyor olun, iyi bir dış mekan spor eldiveni hem konforunuzu artırır, hem de ellerinizi ağrılı kabarcıklardan ve nasırlardan korur. Kaliteli malzeme ve mükemmel işçilikle üretilen SHOWA dış mekan spor KKD eldivenleri, spor aktiviteleri sırasında rahat bir tutuş sağlar ve ellerinizi korur.

Dış Mekan Spor Eldivenleri Ne Zaman Giyilmeli

SHOWA dış mekan spor eldivenleri inanılmaz derecede dayanıklı olup, her türlü dış mekan spor aktivitesinde kullanılabilir. İşte bunlardan birkaçı:

  • Hafif koşu
  • Köpek gezdirme
  • Golf
  • Doğa yürüyüşü
  • Kayak
  • Bisiklete binme
  • Balıkçılık
  • Avcılık

Sunulan çok çeşitli dış mekan spor eldivenleri ile, koleksiyonumuzda aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Eldivenlerimiz, ek hacim hissi olmaksızın ekstra rahatlık ve üst düzey el koruması sağlar.

Dış Mekan Spor Eldivenleri Kullanmanın Faydaları

İşte SHOWA dış mekan spor eldiveni satın almanız için gerekçeler:

Konfor

İster hafif koşu, ister bisiklete binme veya golf oynamayı seviyor olun, bu aktiviteleri gerçekleştirirken konforunuz her şeyden önemli. SHOWA dış mekan spor eldivenleri bunu ve daha fazlasını sunmak üzere tasarlanmıştır. Ellerinizi kışın sıcak ve kuru tutarken, yazın ise serin tutmak için hava alabilir özelliktedir.

Yüksek Tutuş Gücü

Terli avuç içleri sadece can sıkıcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda spor aktivitelerinizin de önüne geçer. Örneğin, bisiklete binerken, balık tutarken veya sağlam kavrama gerektiren bir aktivitede bulunurken avuçlarınız terlediğinde, elleriniz kayacağı için aktiviteyi verimli bir şekilde gerçekleştirmekte zorlanırsınız. SHOWA dış mekan spor eldivenleri, ellerinizi tamamen kuru tutarak, sevdiğiniz aktivitelere katılmanızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

El Yaralanmalarını Önleyin

Bisiklete binme ve balık tutma gibi dış mekan spor aktiviteleri eğlenceli ve faydalıdır, ancak kazalar kaçınılmazdır. Dış mekan spor eldivenleri her şey çözüm olmasa da, sizi dış mekan aktivitelerinin neden olduğu ağrılı kesiklerden, sıyrıklardan, kabarcıklardan ve nasırlardan korur.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün