showa
0

Ticari Balıkçılık

Ticari Balıkçılık Eldivenleri │ SHOWA Eldiven Üreticisi

Misyonumuz, her müşterimiz için yalnızca en iyi eldivenleri tasarlamak ve üretmek.
Balıkçı eldivenlerinin hafta sonu balık tutma gezileriniz için gerekli bir ekipman olduğunu düşünmeyebilirsiniz; ancak, eldivenler ticari balıkçılık için giderek daha popüler hale geliyor. Bu eldivenlerin yalnızca balıkçılıkla uğraşan kişilere yardımcı olmadığı, aynı zamanda işlerinin bir parçası olan canlıların korunmasına da yardımcı oldukları gösterilmiştir.

Ticari Balıkçılık Sektöründe Çalışanlar Neden Koruyucu Eldivene İhtiyaç Duyar?

SHOWA Eldiven Üreticisinin balıkçı eldivenleri ile ellerinizi bilinmeyene karşı koruyun.

Bu, amacınızın ne olduğuna bağlı. Ancak çoğu durumda, balıkçıların ellerini korumaya yardımcı oldukları ve gerek balıklar, gerekse diğer deniz canlılarının daha iyi koşullarda işlenmesine imkan tanıdıkları için, balıkçı eldivenleri ticari balıkçılığın önemli bir parçasıdır. Bu ortamlar, dünyadaki en zorlu ortamlardan bazılarıdır.

Ticari balıkçılık, çoğunlukla yiyecek olarak satılan balıkların yakalanmasını ve depolanmasını ifade eder. Kaliteli balıkçı eldivenleri sadece ağ veya kafeslerden kaçan kaygan balıklarla başa çıkmanıza imkan tanımakla kalmaz, aynı zamanda ellerinizi teknedeki sudan ve diğer balıkçılık aparatlarından da korur. Örneğin göreviniz ağları çekmekse, aniden kaydıklarında elinizde kesilmelere neden olabilecek ıslak iplerden veya naylondan korunmanız gerekir.

SHOWA’dan Ticari Balıkçı Eldivenleri

Personeliniz için doğru balıkçı eldivenlerini seçerken, sadece kaymaya ve kesilmeye karşı dayanıklı değil, aynı zamanda belirsiz sularda çalışırken elleri sıcak ve kuru tutan bir eldiven seçmeniz gerekir.

SHOWA balıkçı eldivenleri, siz ve ekibinizin işi güvenli bir şekilde yapmasına yardımcı olacak mükemmel eldiven takımını seçebilmeniz için çok çeşitli seçeneklerle gelir. Neopren astarlı eldivenlerden vinil, su geçirmez eldivenlere kadar, SHOWA eldiven üreticisi ile en iyi çözümü bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün