showa
0

“ CHEMREST: EĞER KORUNDUĞUNU BİLEREK ”

SHOWA, dünyanın en büyük eldiven imalatçılarından biri, uluslararası alanda takdir edilen ChemRest.com kimyasal arama motorunu tekrar faaliyete geçirmektedir

ChemRest.com SHOWA tarafından 2001 yılında ilk defa faaliyete geçirildi. Bu dünyanın ilk online kimyasal eldiven rehberi, işçilerin veya güvenlik müdürlerinin, kullandıkları eldivenlerin çalıştığı kimyasallardan gerçekten koruyup korumadığını kontrol edebildiği platformdu. O zamandan itibaren, dünya çapında milyonlarca kişi, ChemRest rehberini, kimyasal uygulamaları için en uygun eldivenleri bulmak için bu sanayinin en kapsamlı kimyasallara dayanıklı eldiven rehberini kullandılar.

Bu teknik eğitim platformu, ücretsiz, kapsamlı kimyasallara dayanıklı el koruma arama rehberi olarak hizmet etmek üzere, şimdi yeni tasarım ve daha iyi fonksiyonlar ile güncellenmiştir. Eldiven arama motoru, en aşındırıcı sıvılara bile dayanıklı, 60 stil ve 100’den fazla tip eldiven inceletir. Yeni ChemRest.com özellikleri, sezgisel seyrüsefer, geliştirilmiş kimyasal arama ve farklı eldiven karşılaştırma imkanıdır. Sayesinde, ister Kimyasal Adı, ister CAS Numarası girilerek seçilmiş kimyasal kolayca bulunabilir. 300’den fazla kimyasal ile, ChemRest.com teknik olarak dünyanın en gelişmiş online kimyasallara dayanıklı eldiven veritabanıdır.

EN İYİ KORUMAYI BULMAK

ChemRest.com, hem kimyasallara dair test bilgilerini, hem de binlerce kimyasallar için tavsiye edilen ürünleri görüntülenir. İster aşırı, ister aralıklı kimyasal etkisine maruz kalırsanız, ChemRest, çalıştığınız ortam koşullarına en uygun tavsiyeler sunacaktır. Beden, renk, malzeme/polimer, tutunma yüzeyi, uzunluk, beceri ve astar gibi eldiven detayları da mevcuttur. Özel kimyasallar ve etkilerine bağlı gerekler de seçilebilir.

Aramanız esnasında SHOWA küresel Teknik ve Müşteri Hizmetleri, seçiminiz ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaya hazırdır. Araştırma ve Geliştirme, Teknik ve Ürün Yönetimi ekipleri, hızlı desteği temin etmek için dünya çapında stratejik yerlerde bulunmaktadır.

Uygun kimyasal eldiveninizi ChemRest.com rehberinde bulduktan sonra, tavsiye edilen eldivenin numunesini talep edip deneyebilirsiniz/test edebilirsiniz. Ürünün koruma seviyesini kendiniz deneyebilirsiniz, SHOWA eldiven uzmanlarından profesyonel tavsiye alabilirsiniz ve sonuçlarından emin olduktan sonra önerilen ürünü el koruma programınız ile entegre edebilirsiniz.

KİMYASALLARA DAYANIKLI ELDİVEN KULLANIMINIZIN KAPSAMLI ANALİZİNİ

Şayet çalıştığınız kimyasallar sayfada mevcut olmazsa, SHOWA özel laboratuvarından birinde test ettirilebilir, test sonuçları ise birkaç hafta içinde elinize ulaşabilir.

Ayrıcalıklı bir hizmet kapsamında SHOWA, örneğin en son EN 374 standardına uygunluğu kontrol etmek amacıyla, kimyasallara dayanıklı eldiven kullanımınızın kapsamlı analizini sunar. Tehlikeli kimyasalların kullanımına dayanan eldiven tavsiyelerini içeren detaylı rapor alacaksınız. Bu program, EN 374 gereklerini en iyi şekilde yerine getirmek ve en fazla tasarruf sağlamak üzere tasarlanmıştır.

ChemRest rehberin amacı, kullanıcılara, tehlikeli kimyasallara karşı koruma ve bu bağlamda el koruma ürünleri konusunda eğitim ve bilgi vermektir. SHOWA şirketinin misyonu, ürünlerinin kullanıcılarını korumak ve arasındaki ilişkilerini, ChemRest gibi hizmetleri sunarak desteklemektir. Dolaysıyla, tehlikeli kimyasallarda çalışan bütün uzmanları, ChemRest desteği için kaydolup, seçilmiş üründen emin olmaya teşvik etmekteyiz. Misyonumuz güvenliktir, eğitim ise bu misyonun bir kısmıdır. ChemRest güvenini, el koruma seçimleriniz ile yaşayın. Bugün bizi ziyaret edin!

SHOWA Hakkında

SHOWA eldivenleri, daha iyi performansı göstermek için daha iyi üretilmiştir. SHOWA, en yüksek el koruması ve yenilikçiliği ile tanınmıştır. SHOWA teknolojisi, koruma eldiveni sanayisini, ellerimizin becerebildiklerini ve çevreye etkisini kalıcı olarak değiştirmiştir. Tasarımdan üretime kadar, kalitesi, ana prensiplerimizin DNA yapısındadır.

TRY CHEMREST.COM

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün