showa
0

Soğuk Hava Eldivenleri

Soğuk Havalara Karşı En İyi Koruyucu Eldivenler

SHOWA tarafından üretilen soğuk hava eldivenleri, dondurucu soğuklara karşı korumadan çok daha fazlasını sunuyor. Temres® teknolojisi sayesinde, eldivenlerimiz el becerisinden ödün vermeden konfor sağlar.

Ellerinizin Aşırı Soğuğa Maruz Kalmasına Bağlı Riskler

İster doğal ister yapay olsun, kış koşullarında çalışmanın vücut üzerinde tehlikeli etkileri bulunur ve eller, etkilenen ilk uzuvlardan biridir.

Aşırı soğuğa maruz kalındığında beyin, iç organları sıcak tutmak için vücuda daha fazla kan akışı yönlendirir. Bu, ellerdeki kan dolaşımını önemli ölçüde azaltır ve hareket kabiliyetinde bozulmaya yol açar.

Donma ise, cildinizi hissizleştirerek daha sonra meydana gelecek durumun farkına varmanızı önleyebileceğinden, daha endişe verici bir durumdur. Göz ardı edildiği zaman ciddi vakalarda ampütasyona kadar gidebilen kalıcı el hasarına yol açabilir.

Donmanın dışında, olumsuz etki ciddi sağlık sorunlarına ve hatta ölümcül kazalara neden olabilir.

SHOWA Eldivenlerini Farklı Kılan Ne

SHOWA olarak, soğuk hava eldivenlerimizi işinizi yapmanızı engellemeden mükemmel koruma sağlayacak şekilde tasarlıyoruz. Yalıtımlı soğuk hava eldivenleri ürün yelpazemiz, ellerinizi sıcak tutmanın yanında aşağıdaki faydaları da sağlar:

  • Optimum tutuş kabiliyeti ve hareket aralığı için esnekliği korur
  • Temres® teknolojisi, konfor için hava alabilen alabilen PVC kaplama ile tasarlanmıştır.
  • Kesilme, aşınma ve kimyasallara karşı ekstra koruma sağlar.
  • Su geçirmez kumaş, gerek suya, gerekse diğer sıvılara karşı bir bariyer görevi görür

SHOWA Cold Stress serisi, donma, rüzgar soğuğu ve diğer soğuk stres faktörlerine karşı koruma sağlar. Soğuk hava eldivenlerimiz, ticari balıkçılıktan endüstriyel HVAC’ye (Isıtma, Havalandırma ve Soğutma) kadar çeşitli alanlarda, 0 °C’den -40 °C’ye kadar değişen sıcaklıklara karşı koyarak ellerinizi sıcak ve kuru tutar.

SHOWA Soğuk Hava Eldivenleri Yalnızca Ellerinizi Sıcak Tutmaktan Çok Daha Fazlasını Sunuyor

SHOWA soğuk hava eldivenleriyle ellerinizi soğuktan koruyun. Doğal veya yapay soğuk çalışma ortamlarında işinizi yaparken, ellerinizi her türlü soğuk stresten koruyun

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

HAZARDS

INDUSTRIES

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün