showa
0

Showa

ECO BEST TECHNOLOGY®®

AYNI ELDİVEN, GEZEGEN İÇİN DAHA İYİSİ

SHOWA’nın devrim niteliğindeki Eco Best Technology® (EBT), koruma ve performanstan ödün vermeden çevre için fark yaratıyor.

Biyobozunur nitril eldivenlerimiz 2012 yılında piyasaya sürülmüş olup, sektörün ilk örneği olan SHOWA, pazardaki en geniş biyolojik olarak çözünebilir el koruması ürün yelpazesini sunmaktadır.

AYNI KALİTE, PERFORMANS VE KORUMA, PLANET İÇİN DAHA İYİ.

TEK FARK, ÇEVRESEL ETKİ

Her yıl üretilen 150 milyar çift eldivenin, her yıl tahminen 100 milyar çift eldiven atıldığını biliyor muydunuz? Sonuç olarak, eldiven yığınları her yıl çöplüklerle sonuçlanmaktadır.

Özel bileşimi sayesinde, EBT eldivenlerimiz düzenli nitril eldivenlerin 100 yıldan daha fazla ihtiyaç duyduğu aktif depolama alanlarında 1 ila 5 yıl içinde ayrışır.

EBT, biyolojik ayrışma için biyolojik olarak aktif çöp sahalarına ihtiyaç duyar. Bu da, EBT’li eldivenlerin atım öncesinde biyolojik olarak ayrışmaya başlayamaması anlamına gelir. Bu özellikler, ASTM Uluslararası test yöntemleri (ASTM D5511) kullanılarak bağımsız onaylı laboratuarlar tarafından doğrulanmıştır.

*ASTM D5511 ve D5526 testleri ile kanıtlandığı üzere

ECO EN İYİ TEKNOLOJİ NASIL ÇALIŞIR

EBT, biyolojik olarak aktif atık depolama alanlarındaki nitrilin organik bileşiğe biyolojik olarak ayrışmasını hızlandırır:
  • [ 1 ] Üretim sırasında nitile EBT malzemeleri eklendi
  • [ 2 ] Eldivenler elden çıkarıldı
  • [ 3 ] Eldivenler biyolojik olarak aktif atık depolama alanlarına transfer edilir ve atılır
  • [ 4 ] Mikroorganizmalar EBT materyallerini parçalayarak 1-5 yıl içinde ayrışır
  • [ 5 ] Organik toprak ve biyogaz yerinde bırakıldı

SHOWA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE HAZIRLANMIŞTIR

Bizim için, sürdürülebilirlik sadece bir taahhüt değildir; mirasımızın bir parçasıdır. EBT biyobozunur nitril eldivenlerimiz sektörün ilk örneğidir ve bugün, SHOWA piyasadaki biyolojik olarak en çok parçalanabilen el koruması yelpazesini sunmaktadır. EBT sürdürülebilirlik yolculuğumuzdaki bir sonraki adımdır: eldivenlerin çevre üzerindeki etkisini azaltmanın bir yolu.

Bu strateji, EBT’yi yeniden kullanılabilir eldivenler de dahil olmak üzere ürün teklifimizdeki her renk ve milimetre kalınlığına genişlettiğimiz için temel odak olmaya devam ediyor. Bu şekilde, bugünün taleplerini yarın için ödün vermeden karşılayabiliriz.

SHOWA’ya katılın ve EBT eldiveninizi aşağıda bulun.

Birlikte fark yaratabiliriz.