showa
0

MÜKEMMELLİK YOLCULUĞU: HER ZAMAN BİR ELDİVEN ÖNDE

Yenilikler, gerçek anlamda faydalı bir katkı sunarsa anlam kazanır. SHOWA geliştirdiği her yeni konseptte giyen kişinin rahatlığını ve güvenliğini artırır. İhtiyaçları tahmin etmeye ve nihayetinde ölçüt konumuna gelecek çözümler sağlamaya dair bu becerisi rakipsiz bir teknolojik uzmanlığı temel alır ve tam anlamıyla özerktir. SHOWA, 1954 yılında dünyanın tamamen PVC kaplanmış ilk eldivenini üretti ve böylece el koruması kavramını kökünden değiştirdi.

"Asla başkalarından kopyalamayız."

SHOWA temel ilkesine her zaman sadık kalmış, her zaman farklı olmayı başarmış, sürekli yeni çözümler aramış ve yalnızca bir hedefin peşinden koşmuştur: en iyi el korumasını sunmak.

Araştırma ve ürün geliştirme alanında yaptığımız sağlam yatırımlar, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve yeni ve yenilikçi ürünlere yönelik küresel talebe göre şekillendirilmiş durumda. 100’den fazla araştırmacı, tasarımcı ve mühendis, üretim tesisleri ve müşteri ihtiyaçlarıyla yakın bir sinerji içinde çalışıyor tüm enerjilerini yeni modeller geliştirmeye ayırıyor. Her prototip müşterilerimizin tesislerinde gerçek koşullarda test ediliyor. Kullanım sürecindeki tüm bu aktörlerin aktif iş birliği, sürekli mükemmellik arayışına bağlılığımızın bir göstergesi. Eldivenlerimiz, mühendislik aşamasından son kullanıma kadar daha iyi bir performans için daha iyi olmak üzere üretiliyor.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

SHOWA’nın kurucusu AKEO TANAK bir mükemmeliyetçiydi ve bu kişilik özelliğini en katı kalite kontrol uygulamaları ile şirkete de taşıdı. İlk üretimden beri her SHOWA eldiveni fabrikalarımızda özel olarak kontrolden geçiyor ve böylece her zaman mükemmel eldiveni giymeniz sağlanıyor.

ENTEGRE ÜRETİM: BİR AKILLI GELİŞTİRME ORTAMI YARATMAK

SHOWA’nın Araştırma ve Geliştirmesi, birbiriyle iş birliği içinde çalışan üç ekipten meydana gelir. Bu ekiplerden biri malzemelere bir diğeri de dikiş teknolojilerine odaklanmıştır. Son olarak bir de el kalıbı ve biçimlendirici tasarımında uzmanlaşmış bir ekip vardır. Farklılığımızı ortaya koyan etmenlerden biri de el kalıbından üretim hattına kadar tüm ürün geliştirme sürecini kendi bünyemizde yürütebilmemizdir. Çok özel el koruması tasarımlarına ulaşmak üzere el kalıpları tasarlamak ve şekillendirmek konusunda ustayız. Çok sayıda farklı malzemeyi her türlü uygun üretim ortamında kullanarak eşi benzeri olmayan eldivenler üretmeye devam ediyoruz.