Przewodnik po rękawicach odpornych na przecięcie

Znajdź idealne rękawice odporne na przecięcie dzięki CutRest®. Nasza wygodna w obsłudze wyszukiwarka i porównywarka pomoże Ci znaleźć najlepsze rękawice do każdego zastosowania.

Pomożemy Ci zapobiegać wypadkom

Wypadki przy pracy zdarzają się, kiedy są najmniej oczekiwane. Statystyki podawane przez Biuro Statystyczne WE Eurostat podają, że 22% wszystkich wypadków przy pracy dotyczy urazów rąk, co powoduje, że oprócz urazów pleców są to najbardziej powszechne rodzaje obrażeń. Obrażenia te często wynikają z nieprawidłowego doboru lub braku ochrony rąk w momencie wypadku, co powoduje, że dłonie i palce są szczególnie narażone na przecięcia.

 

Dlatego firma SHOWA wykorzystuje metody testowe podane w normie ISO 13997 do przedstawienia klientom szczegółowego i realistycznego obrazu wytrzymałości poszczególnych rękawic na przecięcie. Metody te wykorzystują zaawansowane technologie zapewniające możliwie najdokładniejsze pomiary siły wytrzymywanej przez rękawice, pomagając w ten sposób chronić ręce, oszczędzać czas i pieniądze dzięki ochronie wytrzymującej do 45 niutonów.

2 643 000

wypadków przy pracy zgłoszonych w roku 2010 w UE

4 DNI

średniego zwolnienia z pracy na wypadek

 

37 244 242

straconych dni (FR 2011)

3,841 €

średni koszt wypadków powodujących przerwę w pracy (FR 2011)

37,297 €

średni koszt wypadków powodujących trwałą niepełnosprawność

*Statystyki w oparciu o Carsat France 2011, „Work accident” (Wypadki przy pracy) i Eurostat „Accidents at work by ISCO and employment status” (Wypadki przy pracy wg ISCO i stan zatrudnienia), 2010

Znajdź rękawice na swoje dłonie

Wybierz stopień ochrony przed przecięciem, materiał, powłokę polimerową i fakturowanie chwytu zgodne z normami ANSI lub EN388. Możesz także szukać rękawic lub rękawów ochronnych.

Przeglądaj rękawice

Prezentowane rękawice