showa
0

Antystatyczne

OCHRONA DŁONI PRZED URAZAMI W WYNIKU WYŁADOWAŃ ELEKTROSTATYCZNYCH

Podczas pracy w środowiskach, w których występują ładunki elektrostatyczne, ochrona dłoni jest bardzo ważna.

RYZYKO WYŁADOWAŃ ELEKTROSTATYCZNYCH

Branże wytwórcze z takich sektorów, jak lotnictwo czy motoryzacja, nie powinny ignorować zagrożeń, jakie stwarzają wyładowania elektrostatyczne (ESD). Wybuchy gazu i usterki obwodów układów scalonych zaburzają działalność firmy, a nawet mogą prowadzić do śmiertelnych wypadków.

W związku z tym w obszarach chronionych przed wyładowaniami elektrostatycznymi (EPA) antystatyczne rękawice ochronne są wymagane zarówno w trakcie prac obsługowych, jak i montażowych. Rękawice chronią dłonie pracowników, a jednocześnie osłaniają produkty i podzespoły przed zanieczyszczeniem.

Antystatyczne rękawice ochronne SHOWA to rozwiązanie do ochrony dłoni w środowisku pracy, w którym gromadzą się ładunki statyczne. Wszystkie spośród naszych rękawic antystatycznych spełniają normy rezystywności powierzchniowej. Dzięki temu nasze rękawice są wyrobem preferowanym w takich branżach, jak lotnictwo, motoryzacja, informatyka, oraz w środowiskach pomieszczeń czystych w sektorze elektroniki.

Czynności produkcyjne wymagające wykonywania prac przy płytkach drukowanych lub posługiwania się sprzętem ciężkim w środowiskach niebezpiecznych to zaledwie kilka przykładów warunków, w których występuje duża wrażliwość na wyładowania elektrostatyczne. Nie czekaj, aż dojdzie do tragedii. Zabezpiecz się przed urazami wynikającymi z wyładowań elektrostatycznych, wybierając antystatyczne rękawice ochronne SHOWA.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Branże

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś