showa
0

Rękawice do żywności

Najlepsze rękawice do kontaktu z żywnością w branży

Firma SHOWA wytwarza najwyższej jakości rękawice do kontaktu z żywnością, które doskonale chronią dłonie i umożliwiają kontakt z żywnością bez ryzyka jej zanieczyszczenia.

Rękawice zwiększające bezpieczeństwo kontaktu z żywnością

Dłonie odgrywają bardzo ważną rolę w przyrządzaniu wspaniałego jedzenia. Bez względu na to, czy rozbierasz kraba czy kroisz steki, musisz przez cały czas chronić swoje dłonie przed urazami. Jednocześnie musisz również chronić żywność przed zanieczyszczeniami.

Nie każda para rękawic sprawdzi się w tej sytuacji. Dobranie rękawic odpowiednio przystosowanych do konkretnych czynności związanych z przygotowaniem żywności ma zasadnicze znaczenie. Właściwie dobrane rękawice ochronne nie tylko zabezpieczą produkty żywnościowe przed zanieczyszczeniami, ale także zapewnią osobom zajmującym się przygotowaniem i transportem żywności ochronę przed przecięciami bądź niską lub wysoką temperaturą.

W SHOWA produkujemy rękawice, które skutecznie chronią przed urazami, a jednocześnie nie ograniczają swobody ruchów. Rękawice z naszej oferty zapewniają również pewniejszy chwyt w wilgotnych i tłustych warunkach.

Mając za sobą siedemdziesiąt lat doświadczenia, projektujemy i wytwarzamy najlepsze rękawice dla branży spożywczej, zgodne z nieustannie rosnącymi wymogami.

Dlaczego stosowanie rękawic do kontaktu z żywnością jest konieczne?

Czy wiesz, że za 89% przypadków zakażeń odpowiadają restauracje, w których personel nie używa rękawic?

W związku z tym zarówno FDA, jak i Krajowy Komitet Doradczy ds. Kryteriów Bezpieczeństwa Mikrobiologicznego Żywności nakazują używanie rękawic w kontakcie z żywnością, wskazując następujące przyczyny:

  • Dotykanie żywności niezabezpieczonymi rękoma może prowadzić do rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych przez żywność.
  • Patogeny znajdujące się na ludzkim ciele mogą przenosić się na żywność.

Zalety stosowania rękawic do kontaktu z żywnością

Dodatkowo korzystanie z rękawic może również istotnie zwiększyć bezpieczeństwo użytkownika:

  • Dłonie są zabezpieczone przed urazami związanymi z wykonywanymi czynnościami, co oznacza mniejsze ryzyko przecięć i oparzeń.
  • Użytkownik zyskuje doskonałą ochronę przed działaniem skrajnych temperatur, na przykład przed wysoką temperaturą pieca szamotowego lub niską temperaturą zamrożonego w chłodni mięsa.
  • Stosowanie rękawic do kontaktu z żywnością chroni zarówno dłonie, jak i produkty żywnościowe przed zanieczyszczeniem.

Rękawice do kontaktu z żywnością SHOWA spełnią różne wymagania

SHOWA oferuje do wyboru różne rodzaje rękawic do kontaktu z żywnością dostosowanych do konkretnych potrzeb użytkowników. Naszym priorytetem jest dostarczenie produktu, który doskonale zabezpieczy dłoń, a jednocześnie będzie wygodny i dopasowany niczym druga skóra. Z pewnością znajdziesz rękawice odpowiednie do każdego zadania i zapewniające ochronę przed różnymi rodzajami zagrożeń — od modeli wodoszczelnych po modele z odporną na przecięcia wyściółką.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś