showa
0

Niskie temperatury

OCHRONA DŁONI PRZED ZIMNEM

Dłonie są szczególnie podatne na odmrożenia.

ZAGROŻENIA ZWIĄZANE Z PRACĄ W NISKICH TEMPERATURACH

Ocieplane rękawice dostępne w ofercie firmy SHOWA gwarantują nie tylko ochronę przed działaniem niskich temperatur. Dzięki technologii Temres® nasze rękawice zapewniają wygodę bez utraty zręczności.

Praca w zimnym środowisku, zarówno naturalnym, jak i sztucznym, stwarza zagrożenie dla organizmu, a dłonie są jedną z pierwszych części ciała, których dotyka zimno.

W skrajnie niskich temperaturach ludzki mózg stara się ogrzać organy wewnętrzne, kierując więcej krwi do wnętrza organizmu. To znacznie ogranicza krążenie krwi w dłoniach, utrudniając wykonywania ruchów.

Odmrożenie jest jednak znacznie bardziej niepokojące, ponieważ powoduje utratę czucia, sprawiając, że człowiek nie jest świadomy zaistniałej sytuacji. Jeśli nie podejmie się odpowiednich działań, może doprowadzić do trwałego uszkodzenia dłoni, a w poważnych przypadkach — nawet do amputacji.

Ocieplane rękawice SHOWA ochronią dłonie przed zimnem. Możesz pracować swobodnie w naturalnych lub sztucznych środowiskach o niskiej temperaturze ze świadomością, że twoje dłonie będą bezpieczne.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Branże

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś