showa
0

Wysokiej jakości, uniwersalne rękawice do pakowania idealnie dostosowane do potrzeb

Rękawice do pakowania SHOWA zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu nawet najbardziej restrykcyjnych wymagań związanych z pakowaniem. Te rękawice ochronne są wytwarzane przy użyciu wysokiej jakości materiałów o unikalnych właściwościach.

Zastosowania rękawic do pakowania SHOWA

Rękawice do pakowania SHOWA stanowią uosobienie definicji wszechstronności. Można ich używać w procesach pakowania w dowolnej z następujących branż:

  • opieka zdrowotna
  • pakowanie produktów spożywczych
  • pakowanie produktów kosmetycznychpakowanie produktów kosmetycznych
  • moda
  • automatyczne montowanie i pakowanie produktów

Rękawice do pakowania SHOWA są trwałe i przystosowane do wszelkich wymagań procesu pakowania. Wewnętrzna strona dłoni jest pokryta teksturowaną powłoką, pozwalając mocno chwytać pakowane przedmioty, a rękawica dostosowuje się do kształtu dłoni, zapewniając najwyższy komfort użytkowania. Badania potwierdziły, że rękawice spełniają lub przekraczają wszystkie normy i wymagania przewidziane dla środków ochrony indywidualnej. Są one również dostępne we wszystkich rozmiarach, od małych po duże.

Jakość rękawic do pakowania SHOWA

Firma SHOWA ma w swojej ofercie szeroką gamę rękawic do pakowania, a każda para została zaprojektowana z myślą o konkretnym przeznaczeniu. Poniżej przedstawiamy krótki opis oferowanych przez nas rękawic, uwzględniając rodzaje powłok i materiałów:

Powłoki

Rękawice projektowane i wytwarzane przez firmę SHOWA mają różnego rodzaju powłoki. Wśród przykładów można wymienić między innymi powłoki nitrylowe, butylowe, lateksowe, neoprenowe, biodegradowalne, odporne na działanie substancji chemicznych, bipolimerowe i wiele innych. Dobierając rękawice do pakowania do konkretnego zastosowania, należy wziąć pod uwagę rodzaj powłoki, który najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu.

Materiały

Ponadto wytwarzamy rękawice z szerokiej gamy materiałów. Niektóre rękawice są wykonane z flokowanego włókna bawełnianego, a inne zawierają włókno szklane. Każdy rodzaj materiału ma swoje zalety i sprawdza się w określonych zastosowaniach. Dlatego rodzaj materiału również należy wziąć pod uwagę.

Charakterystyka rękawic do pakowania SHOWA

Rękawice do pakowania SHOWA są uosobieniem wygody, elastyczności i najwyższej ochrony dłoni. Zapewniają doskonałą ochronę, komfort i dużą wrażliwość czuciową, dzięki czemu zespół może wykonywać swoje zadania bez trudu.

Teksturowana powierzchnia zapewnia wygodny chwyt przez cały czas. Każda rękawica jest szczegółowo dopracowana i spełnia wszystkie normy oraz wymagania przewidziane dla środków ochrony indywidualnej.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś